Header Reklam
Header Reklam

Zorlu Enerji OEDAŞ’ın Hizmet Binaları, İmbat Çatı Tipi Klimalar ile İklimlendiriliyor

08 Ekim 2023 Dergi: Ekim-2023
Zorlu Enerji OEDAŞ’ın Hizmet Binaları, İmbat Çatı Tipi Klimalar ile İklimlendiriliyor

Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş.’nin %100 iştiraki ile kurulan Zorlu Osmangazi Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. OEDAŞ, Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak'ı içine alan ve Türkiye elektrik tüketiminin yaklaşık %4’ünü gerçekleştiren dağıtım bölgesinde 1,5 milyonu aşkın aboneye elektrik dağıtım hizmeti sunuyor.
5 ilde, 49 bin 419 km karelik alanda yaklaşık 3 milyon vatandaşa 1200’ü aşkın çalışanıyla hizmet veren OEDAŞ’ın dağıtıma sunduğu enerji miktarı 6,78 milyar kWh olup, dağıtılan enerji miktarı da 6,33 milyar kWh'dır.
Zorlu Enerji firması OEDAŞ’ın hizmet binalarından, Afyon, Uşak, Bilecik ve Kütahya binalarının iklimlendirilmesi için İmbat Çatı Tipi Klimalar tercih edildi.
İlk kez 21 yıl önce çatı tipi klima üretimine başlayan, 2015 yılında da Türkiye’de ilk dünyada ise 7. Eurovent sertifikasına sahip olan İmbat, üstün teknik özellikleri, satış ve özellikle kaliteli satış sonrası hizmetleri ile yurtiçinde prestijli projelerde, global rakiplerinin karşısında pazarını büyütmeye devam ediyor. 
Üç kıtada ihracatını artırarak sürdüren İmbat, Güney Amerika’ya hatta Küba’ya cihaz göndermeye başladı.