Header Reklam
Header Reklam

Wilo’nun Üstün Teknolojili Pompa Sistemleri, Abdi İpekçi Spor Kompleksi Projesi’nde Tercih Edildi

17 Ocak 2024 Dergi: Şubat-2024
Wilo’nun Üstün Teknolojili Pompa Sistemleri, Abdi İpekçi Spor Kompleksi Projesi’nde Tercih Edildi

Wilo, "Avrupa'nın Basketbol Üssü" olarak nitelendirilen Abdi İpekçi Spor Kompleksi Projesi inşasında, üstün teknoloji pompa sistemleriyle önemli bir rol oynuyor. Wilo'nun yenilikçi ve enerji verimliliği yüksek ürünlerle donatılarak, spor tesisleri için yeni bir standart belirliyor. Hidroforlarda Wilo-Helix V, soğutma sisteminde Wilo-Atmos GIGA-I ve Wilo-Atmos GIGA-N serisi, ısıtma ve kullanım suyu sirkülasyon sisteminde Wilo-Stratos MAXO, Wilo-Yonos GIGA I IP-E serisi ve atık su ile drenaj sistemlerinde Wilo-Padus UNI ve Wilo-DrainLift SANI-S serisi gibi ürünler, bu projenin temel taşlarını oluşturuyor.

Üstün donanımı ve globalde 150, Türkiye’de 30 yılı aşkın tecrübesiyle, Wilo, sürdürülebilir su teknolojileri konusundaki öncü rolünü her geçen gün daha da güçlendiriyor. Bu köklü deneyim ve teknik uzmanlık, özellikle büyük projelerdeki etkileyici başarılarını gösteriyor. Avrupa'nın basketbol üssü olarak nitelendirilen Abdi İpekçi Spor Kompleksi Projesi’nde, Wilo'nun üstün teknoloji pompa sistemleri ile yüksek enerji verimliliği sağlanacak.

Geleceği Su Teknolojisi ile Buluşturuyor

İklim dönüşümü alanında Alman Sürdürülebilirlik Ödülünün sahibi ve “50 İklim ve Sürdürülebilirlik Liderinden” biri olan Wilo, sürdürülebilir ürünleri ile büyük projelere imza atmaya devam ediyor. Abdi İpekçi Spor Kompleksi Projesi‘nin inşasında kullanılan Wilo-Helix V hidroforları su dağıtımını optimize ederek yüksek enerji verimliliği sunarken, Wilo-Atmos GIGA-I ve Wilo-Atmos GIGA-N serisi soğutma sistemleri projenin soğutma ihtiyaçlarını karşılıyor. Aynı zamanda Wilo-Stratos MAXO, Wilo-Yonos GIGA I IP-E serisi ısıtma ve kullanım suyu sirkülasyon sistemleri enerji tasarrufunu maksimum seviyeye çıkarıyor. Wilo-Padus UNI ve Wilo-DrainLift SANI-S serisi ise atık su ile drenaj sistemleri projenin atık su yönetimini optimize ediyor. Sürdürülebilir ve yüksek performanslı ürünler, Abdi İpekçi Spor Kompleksi Projesi’ne enerji verimliliği ve otomasyon açısından önemli katkılar sunarak, Wilo'nun su teknolojilerindeki liderliğini bir kez daha vurguluyor.