Header Reklam
Header Reklam

Vakıf Katılım Bankası İklimlendirme Sistemlerinde Mitsubishi Heavy’i Tercih Etti

06 Ekim 2023 Dergi: Ekim-2023
Vakıf Katılım Bankası İklimlendirme Sistemlerinde Mitsubishi Heavy’i Tercih Etti

Üstün Japon teknolojisi ve yüksek enerji verimliliği sunan ürünleriyle mekanların iklimlendirme sistemlerine değer katan Form MHI Klima Sistemleri, katılım finans sektörünün referans kurumu olma vizyonuyla faaliyet gösteren Vakıf Katılım Bankası’nın da tercihi oldu.

Gücünü 58 yıllık Form tecrübesi ve Mitsubishi Heavy’nin üstün Japon teknolojisinden alan Form MHI Klima Sistemleri, Vakıf Katılım Bankası’nın iklimlendirme tercihi oldu. Sahip olduğu üstün teknolojik altyapı, alanında yetkin insan kaynağı, etkin ve verimli hizmet anlayışı ile sektörünün en çok çalışılmak istenen ve bu kapsamda çok sayıda ödülün de sahibi olan Vakıf Katılım Bankası Şubeleri, Form MHI Klimaların sağladığı konforla çalışacak. Vakıf Katılım şubelerinde; çoklu kanat kontrolü teknolojisiyle rüzgârsız konfor sağlayan, yeni nesil draft panelli dört yöne üflemeli FDT serisi kaset klimalar kullanılacak.

Good Desing ödülünü alarak estetik beklentileri de karşılayan FDT tipi klimalar, normal kaset tipi klimalardan farklı olarak 4 kanadı sayesinde havanın tavana paralel akışını sağlıyor. Uzaktan kumanda sistemi ile kolayca yönetilen yapısı, opsiyonel hareket sensörü ve kompakt yapısı ile tercih sebebi oluyor.