Header Reklam

Üntes Kalitesi Yeşilköy Pandemi Hastanesi’nde

28 Mayıs 2020 Dergi: Haziran-2020
Üntes Kalitesi Yeşilköy Pandemi Hastanesi’nde

Salgın, afet ve genel amaçlı kullanılması amacıyla Atatürk Havalimanı’na inşa edilen 1008 kişi kapasiteli Yeşilköy Çok Amaçlı Acil Durum Hastanesi’nde hijyenik çözümleriyle Üntes tercih edildi.

141 adet klima santrali, 212 adet hücreli aspiratör, 119 adet buharlı nemlendirici
Covid-19 ile mücadele kapsamında 8 Nisan tarihinde yapımına başlanan, 184 bin metrekare alana kurulan toplamda 70 bin metrekare kapalı alana sahip olan proje kapsamında, 119’u hijyenik olmak üzere 141 adet tam otomasyonlu klima santrali, 115’i hijyenik hepa filtreli, 97’si hepa filtreli olmak üzere toplamda 212 adet tam otomasyonlu hücreli aspiratör ve hijyenik mahaller için 119 adet ELMC serisi Buharlı Nemlendirici kullanıldı. 

353 adet Üntes markalı cihaz 3 haftada sevk edildi
Üntes, sadece 45 günde açılması planlanan hastane için olağanüstü gayret sarf ederek projedeki tüm cihazları üç hafta gibi bir sürede teslim etti.

Üntes, hijyenik çözümleriyle virüs ve bakterilerin iç ortama girmesine izin vermiyor
Üntes, hijyenik çözümleriyle, Yeşilköy Çok Amaçlı Acil Durum Hastanesi’nde projenin yapısına uygun olarak %100 taze havalı üstün hijyen kriterlerine sahip, hepa filtreli cihazlarıyla virüs ve bakterilerin iç ortama girmesine izin vermiyor, daima konforlu ve hijyenik havalandırmayı kesintisiz olarak sağlıyor.
 Slider Altına