Header Reklam
Header Reklam

Türkiye Petrolleri'nde Yangın Güvenliği Duyar Pompa’ya Emanet

13 Ekim 2022 Dergi: Kasım-2022
Türkiye Petrolleri'nde Yangın Güvenliği Duyar Pompa’ya Emanet

Türkiye Petrolleri'nde yangın güvenliği Duyar Pompa’nın verimli pompa sistemleri tarafından sağlanacak.

Çevreci pompa teknolojileri ile çözüm ortağı olduğu projelerde enerji ve su kaynaklarının korunmasına katkıda bulunan Duyar Pompa, Türkiye’nin en prestijli projelerinin tercihi olmaya devam ediyor.

Duyar Pompa Türkiye Petrolleri'nde, asıl ve yedek olmak üzere NFPA 20 uyumlu DSP 250-600 Yatay Ayrılabilir Gövdeli Doosan 414 kW 1.500 d/d dizel motorlu yangın pompaları ve jokey pompa setinden oluşan yangın setiyle hizmet verecek. Yangın pompaları tesisin kullanım ömrü boyunca yangın felaketine karşı müdahale imkânı sunacak.

Yeşil yatırımlara teşvik eden, küresel değer zincirlerinin gölgesinde çalışmalarına yön verdiklerini belirten Duyar Pompa Kurumsal İletişim Yöneticisi Anıl Paksoy, “Duyar Pompa olarak yenilebilir enerji odağında geliştirmekte olduğumuz ürün çeşitliliğimizde, tüm yaşam döngüleri boyunca çevre dostu ürünlere öncelik veriyoruz. Bu durum Türkiye’nin en köklü markaları ile iş birliği içerisinde olmamızı sağlıyor. Üretim, yeşil dönüşümü esas alarak şekilleniyor ve ticari hayata yön verir duruma geliyor. Bizlerde Duyar Pompa olarak küresel değer zincirlerinin gölgesinde çalışmalarımıza yön veriyoruz. Temiz enerji yaklaşımının dışına çıkmadan daha sürdürülebilir ve çevreye saygılı üretim döngüleri sağlamanın yollarını ortaya koyan sürdürülebilir endüstri için var gücümüzle çalışıyoruz. Çevreci teknolojilerimizle kısa termin süreleri ve satış öncesinde olduğu kadar satış sonrasında da sunduğumuz hizmet kalitesi ile prestijli projelerin çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.