Header Reklam
Header Reklam

Türkiye’nin En Büyük Denim Üreticilerinden Erak Giyim Wilo’yu Tercih Etti

10 Ağustos 2023 Dergi: Eylül-2023
Türkiye’nin En Büyük Denim Üreticilerinden Erak Giyim Wilo’yu Tercih Etti

Dünya genelinde su teknolojilerindeki öncü çalışmaları ile öne çıkan ve bina teknolojileri, su yönetimi, endüstri alanlarında faaliyet gösteren Wilo, alanında uzman üreticilere sürdürülebilir çözümleri ve ürünleriyle değer katmaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük denim üreticilerinden biri olan Erak Giyim yeni nesil hidrofor seçimini Wilo ürünlerinden yana kullandı. Dünyada 150 Türkiye’de ise 30 yılı aşkın süredir su teknolojilerine katkı sunan Wilo; verimli, tasarruflu ve inovatif su sistemleriyle tüm sektörlerde referans olmaya devam ediyor.

Yüksek verimliliğe sahip su teknolojisine yönelik ürünleriyle Türkiye’nin önde gelen markaları tarafından tercih edilen Wilo’nun son iş birliği, alanında uluslararası üretim standartlarına ve aylık 750 bin adet denim üretim kapasitesine sahip Erak Giyim ile oldu. Erak Giyim sürdürülebilir bir gelecek için fabrikasında kullanılan tüm ekipmanlarında enerji verimliliğini ön planda tutma stratejisi ile sıcak su hidrofor sistemlerinde Wilo’yu tercih etti. Marka yapılan Ar-Ge çalışmaları sonucunda sıcak su hidrofor sistemlerindeki ekipmanlarını yeni nesil hidroforlar ile değiştirme sürecinde en iyi enerji çözümü sunan Wilo ürünlerini seçti. 

Türkiye’nin en büyük denim üretim tesislerinden biri olan Erak Giyim’in Çerkezköy fabrikasında sıcak su hidrofor sistemlerinde boya makinaları için gerekli sıcak suyun sağlanması noktasında Wilo’nun “COR4-Helix FIRSTV5203-5/16/E-11” hidrofor sistemi ve “CC-LB-4x11 FC” sürücülü pano ile yenileyerek yüksek enerji verimliliği noktasında fark yaratıldı.