Header Reklam

Tanzanya’nın Yeni Demiryolu Hattı İstasyonlarına Doğu İklimlendirme İmzası

28 Ekim 2021 Dergi: Kasım-2021
Tanzanya’nın Yeni Demiryolu Hattı İstasyonlarına Doğu İklimlendirme İmzası

Doğu İklimlendirme, Tanzanya’nın yeni demiryolu hattı istasyonlarına nefes oluyor.

Tanzanya’nın en büyük şehri Darüsselam’ı, ülkenin doğusundaki Morogoro şehrine ve Başkent Dodoma’ya bağlayan proje son hızıyla devam ediyor. 205 km uzunluğundaki Lot1 Darüsselam - Morogoro hattı ve 336 km uzunluğundaki Lot2 Morogoro – Dodoma hattı olmak üzere iki kısımdan oluşan demiryolu, toplam 540 km uzunluğa sahip. Tasarım hızı yolcu trenleri için 160 km/s ve yük trenleri için 120 km/s olan demiryolu projesinde, istasyonlar Doğu İklimlendirme Klima Santralleri ile nefes alıyor. 

Doğu İklimlendirme, bu prestijli projede, T2 sınıfında ısıl geçirgenlik ve TB2 sınıfında ısıl köprüleme değerlerine sahip kasa yapısı ve 900 – 105.000 m³/h kapasite aralığı ile tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde, modüler olarak üretimini gerçekleştirdiği FOUR KKS serisi Klima Santralleri ile yerini alıyor.   

Yurtdışında FOUR SEASONS markasıyla tanıttığı cihazların ve satış sonrası verdiği teknik desteğin kalitesi sayesinde yüksek talep gören Doğu İklimlendirme, birçok önemli pazarda adından söz ettirmeye devam ediyor. Slider Altına