Header Reklam

Sheraton Residence’ta Pa-Flex Kauçuk Ürünleri Var

26 Mayıs 2022 Dergi: Haziran-2022
Sheraton Residence’ta Pa-Flex Kauçuk Ürünleri Var

Geçtiğimiz günlerde yoğun ihracat sevkiyatları yanında Pa-Flex, ülkemizde devam eden kamu ve özel sektör projelerine de elastomerik kauçuk izolasyon ve yardımcı ürünleriyle katkı sağladı.
Yurtdışı pazarında Doğu-Orta Avrupa, Türki Cumhuriyetler, Azerbaycan ve Gürcistan gibi Kafkas ve Hazar ülkeleri oldukça hareketli pazarlar oldu. Pa-Flex, birçok ülkede bayi noktalarla temsil ediliyorken, Orta Asya pazarında daha çok Türk girişimciler vasıtasıyla yer alıyor. Bölge ülkelerinden direkt talepler gelebildiği gibi inşaat ve mekanik taahhüt firmaları da ürünlerin büyük kısmını Türkiye’den tedarik etmeyi uygun görüyor.
Yurtiçinde ise Pa-Flex, devam eden hastane, otel ve endüstriyel kuruluşlar gibi yatırımlarda yer almaya devam ediyor. Bunlardan biri de İstanbul Bahçeşehir’de yapımı nerdeyse tamamlanmış olan Sheraton Residence projesi. Projede Pa-Flex markalı hem yalıtım levhaları hem de boru tipi izolasyon malzemeleri tercih edildi.
Sheraton Residence projesi 422 adet daire, 11 adet ofis, 68 adet dükkan ve sosyal alanlardan oluşuyor. Esenyurt Sheraton Residence’ta daireler; stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn ediliyor. Karma konsepte sahip olacak Sheraton Residence projesi 75 bin 943 metrekare inşaat alanında hayata geçiriliyor.


 Slider Altına