Header Reklam

Projelerin HVAC Yalıtımında Tercih Pa-Flex Kauçuk

04 Şubat 2021

Pa-Flex Kauçuk konuttan, yurtlara, otellerden, hastane ve lüks karma projelere kadar çok çeşitli bir yelpazede hizmet vermeye devam ediyor.

Pa-Flex Kauçuk, Ümraniye Bulgurlu’da yapımı devam eden Seba Hayat projesine ürünleriyle katkıda bulundu. Seba İnşaat & AG Hayat İnşaat A.Ş. tarafından yaptırılan konut projesi lokasyon olarak E-5 ve TEM’e eşit mesafede olup 29.897,73 m2 alan üzerine kurulu.3 blok ve 14 kattan oluşan projede 1+1 den 3+1’e daireler, sosyal alanlar, sauna ve buhar odaları, kapalı otopark ve spor salonları ile çocuk oyun alanları, 24 adet de dükkan bulunuyor. Kapalı otopark, ortak mahal havalandırması ve ısıtma-soğutma tesisatı borularında Pa-Flex marka kauçuk boru ve levhaları tercih edildi.

Pa-Flex Kauçuk’un boru tipi kauçuk izolasyon ürünleriyle katkı sağladığı bir diğer proje de İstanbul Bahçeşehir’de inşası tamamlanmak üzere olan Sheraton Otel Nidya Tower projesi. 5 yıldızlı uluslararası otel, toplantı ve konferans salonunun yer aldığı Nidya Tower projesi 45 katlı tek blok şeklinde yükseliyor. 7.428 m2 alanda inşa edilen Nidya Tower TEM’in hemen yanında, Akbatı AVM ye yürüme mesafesinde olup 229 rezidans dairesi, 150 ofis ve 40 ticari birim yer alıyor.

Bir diğer proje de Ankara Beykent’de bulunan Avend projesi.47.500 m2 üzerine 430 daireli, 2+1’den başlayan ve dubleks dairelere kadar ulaşan kat planları ve 28.000 m2 peyzaj alanı ile gözde bir proje olan Avend’de elastik ve dayanıklı yapısı ile yangın mukavemeti ve hiyenik uygulama avantajı ile Pa-Flex elastomerik kauçuk boru ve levhaları kullanıldı.