Header Reklam

Pa-Flex Kauçuk Yeni Projelerin HVAC Yalıtım Markası

24 Kasım 2021
Pa-Flex Kauçuk Yeni Projelerin HVAC Yalıtım Markası

Pa-Flex, yurtiçi ve yurtdışında önemli projelere kauçuk yalıtım ürünleriyle katkıda bulundu. Bunlardan biri Arnavutköy’de inşası tamamlanmak üzere olan Hampton by Hilton Oteli, diğeri ise Özbekistan’da devam eden Tashkent City Lot 2 projesi.

Global otel zinciri Hilton, Türkiye’de 4 yeni otel açacağını duyurmuştu. Şanlıurfa, Balıkesir, Tekirdağ-Çerkezköy ve İstanbul-Arnavutköy’de kurulacak oteller, üst segmentte DoubleTree by Hilton, orta segmentte Hampton by Hilton ve Hilton Garden Inn markalarıyla faaliyet gösterecek. Hampton by Hilton Arnavutköy İstanbul’un hızla gelişen ilçesi Arnavutköy’de açılacak. İstanbul Havalimanı’ndan yalnızca 6 km uzaklıkta olan otel havalimanına direkt metro hattıyla bağlanacak. 20tashkent-city-lot-20 odalı orta segmentteki otelde bir iş merkezi, bir spor salonu, iki de toplantı salonu planlanırken, merkezi havalandırma ve ısıtma sistemlerinde Pa-Flex markalı düşük ısı iletkenliği sağlayan, darbelere dayanımlı kauçuk levha ve boruları tercih edildi.

Bölge ülkelerde de rağbet gören Pa-Flex kauçuklarının kullanıldığı bir diğer proje Özbekistan’da devam eden Tashkent City Lot 2 projesi. Türk taahhüt firmaları tarafından anahtar teslimi olarak yapımı gerçekleşen AVM projesi 54.000 m² alanda, 5 bloktan oluşan ofis ve konut ile birlikte planlandı. Yüksek yoğunluklu yapışkan laminasyonlu kauçuk levhalar AVM otoparkı ve ortak mahal havalandırma kanallarında uygulandı.