Header Reklam
Header Reklam

Osmaniye Devlet Hastanesi’nin Yangın Güvenliği Duyar Pompa’ya Emanet

31 Ağustos 2021 Dergi: Eylül-2021
Osmaniye Devlet Hastanesi’nin Yangın Güvenliği Duyar Pompa’ya Emanet

Osmaniye Devlet Hastanesi’nin yangın güvenliği Duyar Pompa’nın çevreci ve verimli pompa teknolojileri tarafından sağlanacak.

Pompa sektörünün yeni lider üreticilerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Duyar Pompa, prestijli projelerin çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Yüksek verimli ürün yelpazesi ve mühendislik hizmetiyle sektöründe fark yaratan Duyar Pompa, NFPA 20’ye uygun DNP 80-250 yatay uçtan emişli 75 kW 1 asıl, 1 yedek elektrik motorlu pompadan oluşan yangın setiyle Osmaniye Devlet Hastanesi’nin yangın güvenliğini sağlayacak.

Her durumda olduğu gibi pandemi süresince de özveri ile görevlerini sürdüren sağlık çalışanlarının her daim yanında olduğunu belirten Duyar Pompa yetkilileri, “Dünya standartlarında geliştirdiğimiz yangın pompalarını akıllı kumanda panoları, jokey pompa ve tesisat ekipmanlarıyla birlikte sunarak komple bir yangın seti oluşturuyoruz. Bu sayede bir yangın sisteminde ihtiyaç duyulan tüm ekipmanları tek çatı altında toplayarak farklı uygulama alanları için alternatif çözümler sunuyoruz. Okul, hastane, fabrika, otel, konut, alışveriş merkezi ve daha birçok farklı alanda itfaiye personeline olay yerine ulaşmadan yangına müdahale etme imkânı sunan yangın setlerimiz olası felaketlerin önüne geçilmesini sağlıyor. Devreye aldığımız inovatif pompa sistemleri tesislerin kulanım ömrü süresince enerji tüketiminde tasarruf sağlayarak verimli kullanım imkânı sunacak” ifadelerini kullandı.