Header Reklam
Header Reklam

Nobel İlaç Düzce Üretim Tesisi’nde ALDAĞ Güvencesinde CIAT Fancoil Cihazları Tercih Edildi

30 Eylül 2020
Nobel İlaç Düzce Üretim Tesisi’nde ALDAĞ Güvencesinde CIAT Fancoil Cihazları Tercih Edildi

Nobel İlaç’ın Düzce Tesisi’nde, iklimlendirme sektörünün küresel uzman kuruluşu CIAT’ın fancoil üniteleri kullanılıyor. CIAT’ın tüm ürünleri ve satış sonrası hizmetleri, Türkiye’de Aldağ güvencesi altında müşterileri ile buluşuyor.

55 yılı aşkın geçmişe sahip, ilaç endüstrisinin küresel oyuncuları arasında yerini alan Nobel İlaç, Farmasötik Ar-Ge Merkezi’nin de bulunduğu, yaklaşık 40.000 metrekare kapalı alana sahip Düzce İlaç Üretim Tesisi, yılda 180 milyon kutu ilaç üretim kapasitesine sahip. Yalın üretim araçları ve sürekli iyileştirme teknikleri uygulanan tesis, Endüstri 4.0’a uyumlandırma çalışmalarını sürdürüyor.
Hassas üretim koşulları gerektiren ilaç endüstrisinin önde gelen kurumları arasında yerini alan Nobel İlaç’ın Düzce Tesisi’nde, iklimlendirme sektörünün küresel uzman kuruluşu CIAT’ın fancoil üniteleri kullanılıyor. Tesiste 3 hızlı açma/kapama sistemi ile hızı kontrol eden ve elektrik tüketimini %80’e varan oranda azaltan CIAT Coadisline, dört yöne üflemeli, yüksek verimliliğe sahip EC motorlu fancoil üniteleri, güvenilir havayı sağlıyor. Coadisline serisi, 180° veya 360° Coanda etkisi sayesinde istenmeyen termal koşulları engelliyor ve Epure filtresi ile iç ortam hava kalitesini güvence altına alıyor. CIAT’ın Majorline, EC motorlu Gizli Tavan Tipi Fancoil üniteleri de yine bu tesis için hizmet veriyor. Konfora yeni bir boyut getiren, yenilikçi tasarıma sahip Majorline serisi, yüksek performanslı serpantini ile sağlık, konfor koşulları ile enerji verimliliğini optimize ediyor. İklimlendirme sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahip CIAT, tüm ürünleri ve satış sonrası hizmetleri, Türkiye’de Aldağ güvencesi altında müşterileri ile buluşuyor.