Header Reklam

Mirada Exclusive Hotel’in Havası Doğu İklimlendirme Garantisinde

18 Mayıs 2022 Dergi: Haziran-2022
Mirada Exclusive Hotel’in Havası Doğu İklimlendirme Garantisinde

Bodrum-Gümbet'in en sakin koylarından birinde 30 bin m2 alan üzerinde kurulu, mavi bayraklı plaja sahip Mirada Exclusive Hotel’in konfor alanları ve mutfaklarının havalandırılmasında Doğu İklimlendirme’nin yüksek verimli ve bina karbon ayak izini önemli ölçüde düşüren ürünleri tercih edildi. 

Konfor alanlarında, Doğu İklimlendirme’nin Eurovent belgesine sahip FOUR SEASONS markalı, 900-100 bin m3/h debi aralığında üretimini gerçekleştirdiği konfor santrallerini tercih eden Mirada Exclusive Hotel, mutfak havalandırmasında da Doğu İklimlendirme mutfak havalandırması ürün grubuna güveniyor. HYH yüksek performanslı davlumbazlar, FOUR SMOKE duman yıkama cihazları ve FOUR KITCHEN hava filtrasyon cihazlarıyla Mirada Exclusive Hotel’in mutfakları Doğu İklimlendirme güvencesi altında.

Baca problemi olan yerler için geliştirilen FOUR KITCHEN hava filtrasyon cihazları, modüler olarak üretiliyor. Modüler yapısı sayesinde parçalara ayrılabilen ve çalışacağı yerin farklı noktalarına konumlandırılabilen cihazlar, sahip olduğu elektrostatik filtre, UV-C lamba ve aktif karbon filtreleriyle egzoz havasında bulunan yağlı dumanı ve kokuyu yüzde 99 oranında filtre ederek temizler. Yüksek sıcaklığa dayanıklı plug fanları ile pişirme esnasında egzoz havasında oluşan yüksek ısıdan etkilenmez. Ayrıca sistem; egzoz havası fan elektrik motoru üzerinden geçmeyecek şekilde tasarlanıyor. Bu sayede minimum bakım gereksinimi ile uzun yıllar hizmet veriyor. 

FOUR SMOKE cihazı, yoğun duman ve partikül çıkışının olduğu kömürlü ızgara ve odun ateşinde pişirmenin yapıldığı mutfaklar için geliştiriliyor. Cihaz davlumbazdan gelen duman içindeki kurum, is ve yağ gibi partikülleri tutmak ve hava ile birlikte taşınan alev ve kıvılcımı yok etmek amacıyla kullanılıyor. Four SMOKE cihazı, kullanıldığı sistemlerde, diğer mutfak havalandırma sistemlerinin yangın ve arıza riskini en aza indiriyor. Slider Altına