Marina24 Konutları, Enerji Verimliliği Yüksek Etna Çözümlerini Tercih Etti

31 Aralık 2020 Dergi:

30.000 m2 arsa alanı üzerine kurulu, 367 adet konuttan oluşan, İstanbul Mimaroba’da inşa edilen Marina24 Konutları 5 yıl boyunca yedek parça, periyodik bakım ve servis hizmeti için ilave hiçbir bedel ödenmeyen ETNA PLUS satış konseptini tercih etti.

Yüksek enerji verimliliği ve kaliteye sahip ETNA ürünlerinin tercih edildiği Marina24 projesi kapsamında; ECP ve EILR serisi frekans kontrollü sirkülasyon pompaları, PFK KO serisi frekans kontrollü hidrofor sistemi, EFP DV serisi atık su drenaj pompaları ve NFPA20 standardına uygun yangın pompası tesis edildi. Proje; şehrin yoğun günlük hayat akışının kenarında, denize sıfır konumu, proje konseptinde yer alan amfi tiyatro, iskele ve marina, kaykay pisti, bisiklet & koşu parkuru, sağlıklı yaşam kompleksi ve seçkin restoranları ile ön plana çıkıyor.

ETNA PLUS konseptinde; proje kapsamında yer alan ürünlerin tamamı 5(Beş) yıl süresince malzemesel ve elektriksel hata ve arızalara karşı garanti altına alınıyor. Söz konusu garanti; kullanıcı kaynaklı olmayan, ürünün kullanılması sonucu ortaya çıkabilecek tüm mekanik aşınma ve elektriksel arızaları da kapsıyor. Ayrıca ETNA PLUS kapsamındaki projelerde 5 yıllık garanti süresi içerisinde her yıl ikişer kez olmak üzere ücretsiz servis bakım hizmeti veriliyor. Böylelikle ETNA PLUS garantisi altındaki kullanıcı ve işletmeler; pompa çözümlerini uzun yıllar garantiye alıyor, servis, bakım hizmetleri için ilave bir giderle karşılaşmıyor, ayrıca yüksek enerji verimliliğine sahip ETNA çözümleri ile elektrik giderlerini minimize ediyor.

EFP DV Serisi Atık Su Drenaj Pompaları

  • Evsel, endüstriyel binalarda atık su transferine uygundur.
  • Maksimum Debi : 45 m3/h
  • Maksimum Basınç: 24,5 mSS
  • Katı Partikül Geçirgenliği : 6-50 mm
  • Rp2” – DN65 Flanşlı Bağlantı Seçenekleri
  • Su Sıcaklığı : 0 - 40 °C
  • Motor:Trifaze 380V-50Hz, IP68 

Yeniliklere öncülük eden ETNA; gelişmiş pompa özelliklerini ileri teknoloji ile buluşturarak kaliteli, güvenilir, çevreye duyarlı ve düşük işletme maliyetli ürünlerini sektörün ve son kullanıcıların hizmetine sunuyor. Enerji verimliliği yüksek ürünleri ile ETNA, Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde güvenle tercih ediliyor ve kullanılıyor.