Header Reklam
Header Reklam

Lujo Hotel’in Mutfakları Doğu İklimlendirme ile Nefes Alıyor

28 Haziran 2021 Dergi: Temmuz-2021
Lujo Hotel’in Mutfakları Doğu İklimlendirme ile Nefes Alıyor

Lujo Hotel’in misafirleri için eşsiz lezzetler hazırlayan mutfakları, Doğu İklimlendirme’nin çevre dostu hava temizleme cihazları ile nefes alıyor.

Bodrum’un Güvercinlik Koyu’nda yer alan Lujo Hotel, Milas-Bodrum Havalimanı’na 16 km ve su altı müzesinin yer aldığı Bodrum Kalesi’ne 26 km mesafesi ile merkezi konumunun yanında mavinin ve yeşilin birleştiği doğa temasıyla misafirlerine keyifli bir tatil imkânı sunuyor. Konforu ön planda tutan, 20 farklı oda konsepti ile misafirlerini lükse davet eden Lujo, büyük ailelere özel yüzme havuzlu 4 farklı villa tipi sunarken, eşsiz mimariye sahip Forest Oda’lar ile çiftlerin ilk tercihi oluyor. Lujo, her şey dahil alakart sistemiyle, muhteşem deniz manzaralı 9 ayrı gurme restoranda Türk, Akdeniz, Asya ve İtalyan mutfaklarından seçme lezzetler ile misafirlerinin ilgi odağı olurken, 14 farklı barda yetenekli barmenlerin hazırladığı birbirinden özgün kokteyller ile eşsiz lezzetler sunmaya devam ediyor. Lujo Hotel’in misafirleri için eşsiz lezzetler hazırlayan mutfakları, Doğu İklimlendirme’nin çevre dostu hava temizleme cihazları ile nefes alıyor.

Baca problemi olan yerler için geliştirilen FOUR KITCHEN Hava Filtrasyon Cihazları, modüler olarak üretilir. Modüler yapısı sayesinde parçalara ayrılabilen ve çalışacağı yerin farklı noktalarına konumlandırılabilen cihazlar, sahip olduğu Elektrostatik Filtre, UV-C lamba ve Aktif Karbon Filtreleri ile egzoz havasında bulunan yağlı dumanı ve kokuyu %99 oranında filtre ederek temizler. Yüksek sıcaklığa dayanıklı plug fanları ile pişirme esnasında egzoz havasında oluşan yüksek ısıdan etkilenmez. Ayrıca sistem; egzoz havası fan elektrik motoru üzerinden geçmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede minimum bakım gereksinimi ile uzun yıllar hizmet verir.