Header Reklam
Header Reklam

Loft Prive Residence, İklimlendirme Çözümleri için Form MHI Klima Sistemleri’ni Tercih Etti

14 Mart 2024
Loft Prive Residence, İklimlendirme Çözümleri için Form MHI Klima Sistemleri’ni Tercih Etti

Form MHI Klima Sistemleri, referanslarına Antalya Konyaaltı Loft Prive Residence’ı ekledi. Otelin iklimlendirmesinde Mitsubishi Heavy Multi Klimalar kullanılacak.

Antalya’nın en köklü şirketlerinden olan Yapraklar İnşaat’ın Konyaaltı ilçesinde hayata geçirdiği projesi Loft Prive, iklimlendirme ihtiyaçları için uluslararası referanslara sahip iklimlendirme markası Form MHI (Mitsubishi Heavy Industries) Klima Sistemleri’ni tercih etti. Form’un sektör birikimine ve Mitsubishi Heavy’nin uluslararası kalitesine güvenen şirket, toplam kapasitesi 1200 kw olan 354 adet duvar tipi multi split iç ünite, 127 adet multi split dış ünite ile sakinlerini yılın her mevsiminde konfor ile buluşturacak. 

Alandan ve enerjiden tasarruf sağlıyor

MHI Multi Split klimalar, her ortamda klima konforu için üstün çözümler sunan, şık ve yenilikçi bir sistem barındırıyor. Yerden tasarruf imkanı sağlayan bu ürünler; esneklik, yüksek enerji verimliliği ve son derece düşük ses seviyelerine sahip oluşlarıyla da öne çıkıyor. Her mevsimde üstün ısıtma ve soğutma performansı sağlayan klimalar, istenilen iklimlendirme değerlerine kısa sürede ulaşırken, sabit hızlı klimalara göre de %30 enerji tasarrufu imkanı sunuyor. 

Alerjensiz özelliği ve alerjen filtresiyle kullanıcılarını hastalıklardan koruyan Mitsubishi Heavy Industries Multi Split klimalar, kendi kendini temizleme özelliğiyle de üstün kolaylık sağlıyor.