Header Reklam
Header Reklam

Kordon İstanbul’da Yüksek Enerji Verimliliği ve Kaliteye Sahip Etna Ürünleri Tercih Edildi

28 Nisan 2020 Dergi: Mayıs-2020
Kordon İstanbul’da Yüksek Enerji Verimliliği ve Kaliteye Sahip Etna Ürünleri Tercih Edildi

Levent ve Maslak’ın yanı başında, İstanbul’un en çok değer kazanan bölgesi Cendere Vadisi’nde “Ulaşılabilir Lüks” mottosuyla hayata geçen Kordon İstanbul projesinde yüksek enerji verimliliği ve kaliteye sahip ETNA ürünleri tercih edildi.

A sınıfı enerji kimlik belgesine sahip olma özelliği ile dikkat çeken Kordon İstanbul projesinde; üç pompalı frekans kontrollü hidrofor, ıslak-kuru rotorlu sirkülasyon pompaları, NFPA20 standardına uygun yangın pompası ve EFP serisi atık su-drenaj pompası kullanıldı.

Projede kullanılan 3 PFK KI serisi frekans kontrollü komple paslanmaz çelik pompalı hidrofor sistemleri ile talep edilen değişken miktarda suyun istenilen sabit basınçta sağlanması garanti edildi, böylelikle kullanıcılara kesintisiz bir konfor sunuluyor. Yeni nesil IE3 motorlu frekans kontrollü 3 PFK KI serisi hidrofor sistemlerinin kullanımı ile klasik hidrofor sistemlerine oranla işletim giderleri minimize ediliyor. ETNA 3 PFK KI serisi frekans kontrollü komple paslanmaz çelik pompalı hidrofor sistemlerinde; pompa giriş-çıkış gövdeleri, pompa gövdesi, fan ve difüzör malzemesi AISI304 kalite paslanmaz çelik olup; sızdırmazlık ise mekanik keçe (karbon-seramik) ile sağlanıyor. 3 PFK KI serisi hidrofor sistemlerinde; taşıyıcı kaide üzerinde komple paslanmaz çelik kollektör grupları, eş yaşlandırma özellikli frekans kontrollü pano kullanılıyor. 

Yeniliklere öncülük eden ETNA; gelişmiş pompa özelliklerini inovatif teknoloji ile buluşturarak; kaliteli, güvenilir, enerji verimliliği yüksek - çevreye duyarlı ve düşük işletme maliyetli ürünlerini sektörün ve son kullanıcıların hizmetine sunuyor. Sürdürülebilir ürünler sunma vizyonu ile ilerleyen ETNA, Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde güvenle tercih ediliyor ve kullanılıyor.