Header Reklam
Header Reklam

Kayseri Karva Termoform Plastik Fabrikası’nda Alarko Carrier Ürünleri Kullanılıyor

17 Mayıs 2023 Dergi: Haziran-2023
Kayseri Karva Termoform Plastik Fabrikası’nda Alarko Carrier Ürünleri Kullanılıyor İklimlendirme sektörünün öncüsü Alarko Carrier, sektöründe 30 yıllık deneyime sahip Kayseri Karva Termoform Plastik Fabrikası’nın iklimlendirmede çözüm ortağı oldu. 21 adet iç ünite ve 2 adet dış üniteli VRF sistemleri ile Şirket, projeye değer katacak. 
Kendi sektörünün öncü kurumlarından Kayseri Karva Termoform Plastik Fabrikası’nın tercihi Alarko Carrier’ın iklimlendirme ürünleri oldu. İş birliği kapsamında; konforlu iklimlendirme için hem soğutma hem de ısıtma kapasitesini yükselten gelişmiş buhar enjeksiyonlu DC inverterli kompresör olan VRF sistemleri tercih edildi. Fabrikada 21 adet iç ünite ve 2 adet dış üniteli Alarko VRF sistemleri kullanıldı. 
Alarko VRF, 2.5HP’den 96HP’ye varan geniş kapasitesiyle, küçük binalardan büyük binalara kadar tüm müşteri gereksinimlerini karşılıyor. -25°C ile 48°C arasında değişen aşırı koşullar altında da aralıksız şekilde çalışıyor. Ayrıca dış ünite adreslerini otomatik olarak iç ünitelere dağıtabiliyor. Her bir iç ünitenin adresi uzaktan kumanda ve kablolu kumanda kullanılarak değiştirilebiliyor. Çoklu öncelik modu ayarları sayesinde daha fazla serbestlik ve kolaylık sağlıyor.