Header Reklam
Header Reklam

İzmir Bayraklı Entegre Sağlık Kampüsü’nde Aironn LR Egzoz Sistemleri Kullanılıyor

25 Haziran 2024
İzmir Bayraklı Entegre Sağlık Kampüsü’nde Aironn LR Egzoz Sistemleri Kullanılıyor

2.060 yatak kapasitesi, 633.000 m² kapalı alanı ve 736 milyon Euro yatırım değeri ile dünyanın en büyük hastane projeleri arasında yer alan İzmir Bayraklı Entegre Sağlık Kampüsü’nde Aironn LR egzoz sistemleri kullanılmaya başladı.

Aironn LR egzoz sistemleri, özellikle laboratuvar, fabrika gibi kirli hava üreten egzoz sistemlerinde tercih edilmektedir. Bu sistemler, özellikle sağlık tesislerinin yoğunluklu kullanımı göz önüne alındığında hava kalitesini koruma ve zararlı gazların etkili bir şekilde tahliye edilmesi konularında önemli bir rol oynamaktadır. 

LR egzoz sistemleri, mahalden emilen pis havayı atmosferle buluşturmadan önce özel tasarımı sayesinde taze hava ile seyreltmekte ve duyulan koku miktarını minimize etmektedir. Bu özellik, kampüs içerisindeki hava kalitesinin korunmasına büyük katkı sunmaktadır.

Susturuculu gövde sayesinde düşük ses seviyelerinde çalışan, By-pass damperleri sayesinde fan devrini değiştirmeden debi kontrolü imkanı sağlamakta olan ve kullanılan salyangoz tip fanların önüne konulan özel tasarlanmış hava düzleştiriciler sayesinde yüksek verimlilikte çalışan LR Egzoz sistemleri, İzmir Bayraklı Entegre Sağlık Kampüsü’nde üstün hava kalitesi sağlayarak hem hasta hem de çalışanların sağlığını ve konforunu en üst düzeye çıkarmaktadır.