Header Reklam

İşte Marmaris Devlet Hastanesi’nin Tercihi

26 Aralık 2021
İşte Marmaris Devlet Hastanesi’nin Tercihi

2021 yılını geride bıraktığımız bu son günlerde Pa-Flex’in kauçuk izolasyon ve yardımcı ürünleri kamu ve özel projelerde tercih edilmeye devam ediyor.

Elastomerik kauçuk köpüğünden mamül hava kanalı ve ısıtma-soğutma, klima boruları yalıtımında her gün üstüne koyarak gelişimini sürdüren Pa-Flex, yeni yılda da yeni yatırımlarıyla projelerin destekçisi olmaya devam edeceğini belirtiyor.

Pa-Flex’in ürünleriyle yer aldığı önemli projelerden biri de Muğla/Marmaris’te yapımı devam eden Marmaris Devlet Hastanesi oldu. 125 yataklı olarak planlanan hastanenin 2022 yılı Mayıs ayında hizmete açılması öngörülüyor.

Projesi Mim Akman Mimarlık tarafından tasarlanan, 90.435.000 TL’ye mal olacak proje 29.958 m² alan üzerine inşa edilecek olup 5 kattan oluşuyor. 16 yoğun bakım, 6 ameliyathane ile hizmet verecek olan hastanede 50 poliklinik, 20 yataklı diyaliz ünitesi, 10 yataklı palyatif ünitesi de bulunacak. Hastane personelinin çocukları için kreş yapılacak. Ayrıca arsa içerisinde helikopter pisti planlandı. Hastane ısıtma-soğutma ve havalandırma grubu yalıtımlarında düşük ısı iletkenlik (40°C’de 0,035 W/mK) ve yüksek darbe dayanımına, yırtılmaya karşı dirençli Pa-Flex Kauçuk levha uygulandı.Slider Altına