Header Reklam
Header Reklam

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Çapa Kampüsünde ETNA İmzası Var

17 Nisan 2024 Dergi: Mayıs-2024
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Çapa Kampüsünde ETNA İmzası Var

Tarihçesiyle Türkiye’nin en eski ve köklü üniversitesi olan İstanbul Üniversitesi’nin İstanbul Tıp Fakültesi ÇAPA Kampüsünde, üstün ETNA hizmet ve kalitesi tercih edildi. 

Proje kapsamında; HF_EILR kuru rotorlu, frekans kontrollü sirkülasyon pompaları, ECP serisi ıslak rotorlu frekans kontrollü sirkülasyon pompaları, EFP D_DP serisi atık su drenaj pompaları, PFK_KO serisi frekans kontrollü hidrofor sistemleri ve yangın pompası tesis edilmiştir.

Tesis edilen HF_EILR serisi frekans kontrollü kuru rotorlu sirkülasyon pompaları; günün farklı saatlerinde ısıtma sistemi tarafından talep edilen değişken debi ve basıncı anında karşılamakta, yeni nesil HYDROKON frekans kontrol sürücüsü ve IE3 motoru ile sessiz çalışma, uzun mekanik ömür ve düşük işletim gideri(elektrik sarfiyatı) ile kullanıcılara kesintisiz bir konfor sunmaktadır.

EILR Serisi Kuru Rotorlu Sirkülasyon Pompası    

Çevreye duyarlı tasarım, ecodesing (ErP 2009/125/EC) direktifine uygun
Evsel, endüstriyel HVAC sistemlerinde sıcak, soğuk su sirkülasyonuna uygun

  • Maksimum debi        : 280 m3/h
  • Maksimum basınç    : 103mSS
  • Su sıcaklığı              : -10°C …..+130°C
  • Bağlantı                   : DN40 – DN125
  • Motor                       : 380V_50Hz Trifaze, IE3 verim
  • Koruma sınıfı           : IP55 

Yeniliklere öncülük eden ETNA, gelişmiş pompa özelliklerini ileri teknoloji ile buluşturarak kaliteli, güvenilir, çevreye duyarlı ve düşük işletme maliyetli ürünlerini sektörün ve son kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. 47 yılı aşan üretim ve sektör tecrübesi ile ETNA, Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde tercih ediliyor ve güvenle kullanılıyor.