Header Reklam
Header Reklam

İmbat Üç Kıtada

27 Mayıs 2021
İmbat Üç Kıtada

Yüzde yüz yerli tasarım gücüyle kendi ürün tasarımlarını hazırlayan ve üretimini gerçekleştiren İmbat, ürünlerini Türkiye’ye ve dünyanın birçok noktasına sunmaya devam ediyor.

Avrupa ülkeleri dahil olmak üzere 50’den fazla ülke ile ürün satış ve partnerlik ilişkilerini geliştiren İmbat, son dönemde Kamerun, Ermenistan, Özbekistan ve Avusturya’ya gerçekleştirdiği ihracatla, yurt dışı ivmesini sürdürüyor.

Yaounde Telecom - Kamerun

Kamerun’un başkenti Yaounde’de, Telecom iletişim merkezi projesinde, İmbat hassas kontrollü klimalar yer aldı. 120 kW kapasiteye kadar, hava ve su soğutmalı olarak 11 farklı modelde üretimi gerçekleştirilen İmbat hassas kontrollü klimalar, hassasiyetle aynı anda sıcaklık ve nem kontrolü sağlaması nedeniyle güvenle tercih ediliyor.

Alex Tekstil - Ermenistan

Erivan’da kurulan ve bölgenin en büyüğü olan Alex tekstil firması, iklimlendirme için İmbat’ı seçti. Tesisin üretim alanında, 240 kW kapasiteli İmbat çatı tipi klima kullanıldı. Proje ve mahal ihtiyacına göre özel tasarlanabilen İmbat çatı tipi klimalar, dış hava koşullarına göre %100 taze hava ile free cooling yapılarak minimum enerji harcaması sağlıyor.

Polytex LLC - Özbekistan

Özbekistan, Sırderya’da 6000 m² alana kurulan Polytex LLC tekstil fabrikasının laboratuvarlarında İmbat hassas kontrollü klimalar kullanıldı. Dünya çapında piyasa lideri firmalardan olan Polytex, numune makinelerinin dizayn edilmesi, geliştirilmesi, üretimi ve dünya çapında satışı ile 100'ü aşkın ülkede bulunan tekstil üreticileri ve numune fabrikalarının profesyonel bir ortağıdır. Maksimum enerji verimliliği sağlamak üzere geliştirilen İmbat hassas kontrollü klimalarda, evaporatörde ve kondenserde yüksek ısı transfer yüzey alanı standart olarak uygulanıyor.

Markus Port - Avusturya

İmbat, Almanya ve Avusturya’ya sıklıkla ürettiği taşınabilir çatı tipi klimanın yanı sıra şimdi de taşınabilir klima santrallerinin satışını hızlandırdı. İmbat taşınabilir klima santrali, bir soğutma suyu bataryasına ve talebe uygun olarak sıcak su bataryası veya elektrikli ısıtıcıya sahip olarak üretiliyor, verimli kullanımıyla tercih ediliyor.