Header Reklam
Header Reklam

İhlas Holding, Wilo’nun Yüksek Enerji Verimliliği Sağlayan Çözümlerini Tercih Etti

27 Nisan 2024 Dergi: Mayıs-2024
İhlas Holding, Wilo’nun Yüksek Enerji Verimliliği Sağlayan Çözümlerini Tercih Etti

Üstün teknolojisi ve 150 yılı aşkın birikimiyle, su teknolojilerinin geleceğini şekillendiren Wilo, sürdürülebilir pompa çözümleriyle İhlas Holding'in tercihi oldu. İhlas Holding'in hidrofor, ısıtma sirkülasyon sistemi ve atık su drenajı gibi önemli bileşenlerinde Wilo'nun üstün teknoloji ürünleri tercih edilerek, projelerin çevresel etkiyi azaltma ve enerji verimliliğini artırma hedefleri desteklendi.

Wilo, İhlas Holding'in önemli projelerinde kullanılan hidrofor, ısıtma sirkülasyon sistemi ve atık su drenajı gibi kritik bileşenlerde üstün teknoloji ve yenilikçi pompa çözümleri sunuyor. Projede öne çıkan ihtiyaçlar arasında yüksek verimlilik, enerji tasarrufu ve güvenlik bulunuyor. Wilo'nun Helix V hidrofor pompaları, Stratos MAXO akıllı sirkülasyon pompaları ve Rexa FIT-S ve TP serisi atık su pompaları, bu ihtiyaçları karşılayarak projeye önemli bir katma değer sağlıyor. Ayrıca, Atmos GIGA-N serisine ait uçtan emişli yangın pompaları da yangına karşı güvenliği arttırıyor. Wilo'nun teknolojiye dayalı yenilikleri ve kaliteli ürünleri, İhlas Holding Bizimevler 9 ve Bizimevler 10 projelerinde başarıyla kullanılarak sektördeki öncü konumunu güçlendirmeye devam ediyor.

Projelere Verimlilik ve Güvenlik Katıyor 

İhlas Holding Bizimevler 9 ve Bizimevler 10 projelerinde Wilo'nun Helix V hidrofor pompaları, yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu sağlayan özel VSD panolarıyla bir araya gelerek, su tedarik sisteminin etkinliğini arttırıyor. Isıtma sirkülasyon sistemlerinde kullanılan Stratos MAXO akıllı pompalar ise dünyanın ilk akıllı sirkülasyon pompası olma özelliğiyle dikkat çekiyor. Bu pompalar, kullanıcı ihtiyaçlarını anlayarak optimum performansı sağlayarak enerji tüketimini minimize ediyor. Ayrıca, atık su drenajı için tercih edilen Rexa FIT-S ve TP serisi pompa çözümleri, zorlu akışkanların etkin ve verimli bir şekilde tahliyesini sağlayarak sistemin verimliliğini arttırıyor. Yangın güvenliği açısından ise Atmos GIGA-N serisine ait uçtan emişli yangın pompaları, yangın söndürme sistemlerine güvenilirlik ve hız sağlayarak, acil durumlarda hızlı müdahale imkanı sunuyor. Bu ürünlerin bir araya gelmesiyle, İhlas Holding projelerinde en üst düzeyde performans ve güvenlik sağlanıyor.