Header Reklam
Header Reklam

Harbiye Askeri Müzesi’nde Soğutmayı, Form Grubu’nun Temsil Ettiği Dunham Bush Sağlıyor

07 Ağustos 2023 Dergi: Eylül-2023
Harbiye Askeri Müzesi’nde Soğutmayı, Form Grubu’nun Temsil Ettiği Dunham Bush Sağlıyor

Form Şirketler Grubu, 51 yılı aşkın süredir Türkiye temsilcisi olduğu Dunham Bush ile 1984 yılından bu yana Harbiye Askeri Müzesi’nin iklimlendirmesine katkı sağlıyor olmanın haklı gurunu yaşıyor. Projede kullanılan su soğutmalı, dik vidalı, kompresörlü Dunham Bush soğutma grubunun toplam soğutma kapasitesi yaklaşık 1,600 kW. Cihaz, bakımlarının eksiksiz yapılması ve kullanım şartlarına uygun kullanılması sayesinde tüm kontrol parçalarıyla birlikte halen sorunsuz olarak çalışıyor ve müze binasına soğutma sağlıyor.

Teknik açıdan çalışma hızına ara vermeden verimlilik değerlerini koruyan Dunham-Bush, 40 yıl önce tasarlanan ürünlerinin günümüzde de kullanılabiliyor olmasıyla ileri teknolojilere sahip olduğunu kanıtlıyor.

Dunham-Bush, dayanıklılığı, kalitesi ve üstün özellikleriyle tüketicilerin bir numaralı tercihi oluyor. R32 soğutucu gazıyla birlikte Anti Recyle Timer (TRS), Chiller Water Pump Interlock and Flow Switch (CWP & CWFS) gibi birçok elektrik koruma fonksiyonu ile donatılmasıyla da beğenileri toplamayı başarıyor.