Header Reklam
Header Reklam

Gerhman, Socar Jetty 2 ve Jetty 3 Yenileme Projesinde Yerini Aldı

11 Aralık 2023 Dergi: Aralık-2023
Gerhman, Socar Jetty 2 ve Jetty 3 Yenileme Projesinde Yerini Aldı

Gerhman üreticisi olduğu HVAC ekipmanlarıyla Socar’ın Türkiye endüstriyel tesisleri yenilenmesinde ilk ve tek yerli üretici olarak başarıyla yer aldı.
“Her zaman ulaşılabilir”, “yeniliklerle dolu” ve “bir adım önde olmak” amacıyla yola çıkan Gerhman, VAV ünitelerinden gaz damperlerine, ex-proof damperlerden UL sertifikalı yangın damperlerine, elektrikli ısıtıcılardan hava dağıtım ekipmanlarına kadar Socar’ın A’dan Z’ye sistem tedarikçisi olarak Jetty 2 ve Jetty 3 projelerini tamamladı.
Petkim Rafinerisinde Jetty 3 ve Jetty 2 iskelelerinin modernizasyonu projesi, hammadde ve nihai ürünlerin gemilerle üretim tesisleri arasındaki transferinde operasyonel verimliliği önemli ölçüde artırdı. Yeni tesisin inşaatında Gerhman'ın sağladığı gelişmiş iklim kontrolü, havalandırma ve endüstriyel sistemler kullanıldı. 
Gerhman çatısı altında endüstriyel havalandırmadan hijyenik sistemlere, konfor ve yapıların yanı sıra endüstriyel sektörlere kadar uzanan 7'den fazla kategori ve 22'den fazla markayla ideal çözümler sunuluyor.