Header Reklam
Header Reklam

Gerhman, Dünyanın En İyi Kelebek Yangın Damperi ile Rams Garden Bahçelievler Projesinde Yerini Aldı

29 Mart 2024
Gerhman, Dünyanın En İyi Kelebek Yangın Damperi ile Rams Garden Bahçelievler Projesinde Yerini Aldı

Rams Garden Bahçelievler projesi, 11 blok ve 796 dairesiyle 116 bin metrekarelik geniş bir alanda doğa ve şehrin birbiriyle buluştuğu konforlu bir yaşam sunuyor. 75.000 metrekare alana sahip bu proje, kullanılan malzeme vasıflarına kadar ilgililerine şeffaflıkla yaklaşıyor. Bunun için de her ekipman seçimi, kılı kırk yaran titizlikle ele alınıyor. Bu projede Gerhman, dünyanın en iyi kelebek yangın damperi ile ilk tercihi oldu. 

Gerhman, Ar-Ge’si ve iklimlendirme sektöründeki güçlü deneyimiyle prestijli projelerde öne çıkmaya devam ediyor. Gerhman Rams Garden Bahçelievler projesi için FBC-7 serisi 850 adet yangın damperinin teslimatını gerçekleştirdi. 

Bu damperler, binalar içinde yangın yayılmasını engellemekte maksimum güvenlik sağlar; sıcak ve soğuk dumanlar ile gazlar için mükemmel ısı yalıtımı ve tam sızdırmazlık güvenliği vermektedir. Bu özellikler, EN 1366-2 standardına uygun olarak gerçekleştirilen birçok testle doğrulanmıştır. Damperler; 300 Pa negatif basınçta EN 1366-2 ve EN 13501-3 yönetmeliklerine uygun olarak test edilmiş ve sınıflandırılmıştır.

Gerhman, özellikle sürdürülebilirliği odağına alan projelerde öne çıkmaya devam ediyor.