Header Reklam

Foleya Mountain Resort’un Tercihi NIBE Isı Pompaları

29 Haziran 2022 Dergi: Temmuz-2022
Foleya Mountain Resort’un Tercihi NIBE Isı Pompaları Eşsiz orman ve dağ manzarasıyla, dört mevsimin yedi rengini yaşatan Foleya Mountain Resort’da, NIBE Isı Pompaları tercih edildi.
Trabzon’un Tonya ilçesinde Doğu Karadeniz sıradağlarında, 1650 metre rakımda çam ormanları içerisinde faaliyet gösteren Foleya Mountain Resort’un tüm ısıtma ve sıcak su ihtiyacı 30 adet F2120 serisi NIBE Isı Pompaları ile karşılanıyor. Enerjisinin büyük bir kısmını yenilenebilir kaynaklardan sağlayan NIBE Isı Pompaları çevre dostu çözümleri ile doğa dostu projelerin ilk tercihi oluyor.
Proje kapsamında kullanılan NIBE F2120 Serisi Havadan Suya Isı Pompaları, invertör teknolojisi ile maksimum enerji verimliliği sağlıyor. Ürün, 5,10’a varan SCOP değerleri, tam yükle bile minimum ses seviyesinde çalışması, 65 dereceye kadar sıcak su sağlaması özellikleri ile öne çıkıyor. F2120 serisi ısı pompaları aynı zamanda –25 derece dış ortam sıcaklığında dahi tam performansta çalışabilme kabiliyeti ile zorlu iklim şartlarda kullanıcılarına eşsiz bir konfor sunuyor. 
 


Slider Altına