Header Reklam
Header Reklam

Ekin Endüstriyel Mühendisleri Irak’ta Bir İlaç Fabrikasına Özel Isıtıcı Üretti

27 Haziran 2023 Dergi: Temmuz-2023
Ekin Endüstriyel Mühendisleri Irak’ta Bir İlaç Fabrikasına Özel Isıtıcı Üretti

Ekin Endüstriyel A.Ş., iç pazardaki hakimiyetini yurtdışı pazarlara taşımaya çalışıyor. 60’dan fazla ülkeye ihracatı bulunan firma, güçlü mühendislik altyapısıyla kritik projelerin çözüm tedarikçisi olmaya çalışıyor. Müşteri taleplerini karşılama konusunda her gün kendi çıtasını yükselten Ekin Endüstriyel, Irak’ta bir ilaç fabrikası için ortam ısıtması üzerine özel imal ettiği ürünü teslimatını gerçekleştirdi.

Prosese uygun otonom sistemlerde ilklere imza atan Ekin Ailesi, ürünü Endüstri 4.0’a uygun bir şekilde, kullanıcının konforunu ön plana çıkaracak şekilde tasarladı. Beklenti ve taleplere cevap veren özel ısıtıcı, mobil erişim ile uzaktan kontrol yetkisi sunuyor. Otomasyonun, operatörü bilgilendirme, sesli ve ışıklı arıza bildirimi verme, otomatik açma-kapama ve tatil dönemlerinde sistemin kendini kapatması gibi birçok fonksiyonu bulunuyor.

Yeni Nesil Mühendislik mottosuyla yola çıkan ve yerli plakalı ısı eşanjörünü üreten ilk firma olan Ekin Endüstriyel, ısı transferi, basınçlı kaplar, akışkan transferi ve kontrolü, enerji sistemleri, endüstri ve gıda prosesleri alanında geniş ürün gamı ve projelere özel çözümleriyle yurt içinde ve dışında tercih edilirliğini artırıyor.