Header Reklam

Düşler Vadisi Riva’da Yerden Isıtma Uygulamaları Hak Enerji Tarafından Yapılıyor

31 Mayıs 2022 Dergi: Haziran-2022
Düşler Vadisi Riva’da Yerden Isıtma Uygulamaları Hak Enerji Tarafından Yapılıyor

Yeni yaşam alanları oluşturabilmek için geliştirilen projelerde İstanbul, hem inşaat açısından hem de kalite açısından dünya ile yarışır bir konumda bulunmaktadır. Bu nedenle İstanbul'un her noktasında yükselen projeler insanlar için daha yeni ve daha güçlü özellikler ile donatılmış yaşam alanları sağlamaktadır. Bu örnekler içerisinde Düşler Vadisi Riva projesi de yer alıyor. Hak Enerji bu projenin yerden ısıtma uygulamalarını gerçekleştiriyor. Hak Enerji’nin Düşler Vadisi Riva projesinde yapılan yerden ısıtma çalışmaları, Düşler Vadisi Riva sakinlerine üstün teknik özelliklerle gelen konfor sunuyor. Hak Enerji, yeniçağın bu ısıtma sisteminde, dünyanın saygın markaları arasında bulunan Rehau ve Danfoss gibi markaların ürün ve sistemlerini kullanıyor.
Hak Enerji, Düşler Vadisi Riva projesinde olduğu gibi tüm üstlendiği projelerde aynı yüksek kaliteyi gözeterek uygulamalar gerçekleştiriyor. Bu bağlamda her iki markanın en önemli yerden ısıtma sistemleri arasında bulunan sulu yerden ısıtma sistemleri tercih ediliyor. Çünkü bu sistem, standart olarak doğalgaz gibi bir ısıtma kaynağını kullanan kalorifer tesisatının yerine, yerden ısıtma sistemi ile ısınmanın daha konforlu, sağlıklı, ekonomik ve faydalı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyor. Yerden ısıtma açısından kullanılan malzemeler, markaların kalite ve güvencesi ile seçildiği için Düşler Vadisi Riva yerden ısıtma uygulamasında da çok uzun yıllar boyunca garantili ve güçlü bir ısıtma kazanımı sunuluyor. Çünkü çizgi üstü niteliklere sahip prestijli projelerde yerden ısıtma uygulamaları ile aynı yüksek kalitenin ve güvenilirliğin desteklenmesi gerekiyor.
İstanbul'un Karadeniz kıyılarına ulaşan bir Anadolu semti olan Riva, Beykoz ilçesinin en değerli bölgeleri arasında yer alıyor. Proje Beykoz'un bu değerli noktasında özellikle geçmişi Galatasaray gibi büyük bir spor kulübü ile ilişkili bir arsa üzerinde çok yoğun çalışmalar sonucunda geliştirilmiş bir alana sahip. Bu önemli arsa üzerinde geliştirilen proje sayesinde Beykoz'un en değerli bölgesinde insanların huzur bulabileceği ve İstanbul'un stresinden uzakta konfor içerisinde yaşayabileceği bir yaşam alanı ortaya çıkarıldı. Bu açıdan düşünüldüğünde geliştirilen bu özel yaşam projesi içerisinde sağlıklı ve konfor ön planda yer alacaktır. Isıtma sistemlerinin geliştirilmesi açısından da Hak Enerji ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda Düşler Vadisi’nde Rehau yerden ısıtma sistemlerinin uygulanması kararı verildi. Benzer şekilde Danfoss markasına sahip sistemlerinin de tercih edilmesi ile birlikte projede, yerden ısıtma sistemleri en üstün kalite koşullarında uygulanacak ve bu sayede konutlarda ev sahiplerinin sağlıklı ve sorunsuz bir ısıtma sistemi elde etmesi sağlanacak.

Detaylı bilgiye www.hakenerji.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
 Slider Altına