Header Reklam
Header Reklam

Bursa Ali Osman Sönmez Devlet Hastanesi Fan Grupları Aironn İmzasını Taşıyor

17 Temmuz 2023 Dergi: Ağustos-2023
Bursa Ali Osman Sönmez Devlet Hastanesi Fan Grupları Aironn İmzasını Taşıyor

Bursa'nın sağlık alanında önemli bir gereksinimini karşılamak üzere inşa edilen 1315 yataklı Ali Osman Sönmez Devlet Hastanesi’nin fan grupları ve kapalı otoparkında hizmet verecek jetfanlar, Aironn Kartepe Tesisi’nde üretildi.

100 bin dönüm arazi üzerinde 265 bin metrekare kapalı alana sahip olan Ali Osman Sönmez Devlet Hastanesi’nin, 231 polikliniği, 231 yoğun bakım yatağı ve 2 bin araç kapasitesi bulunuyor. Çekirge Devlet Hastanesi de son derece modern olanaklara sahip bu sağlık tesisine taşınıyor. Ali Osman Sönmez Devlet Hastanesi, bünyesinde bir onkoloji hastanesini de barındırıyor.

Bursa’da sağlık hizmetlerinin yeni çehresi olacak hastane için havalandırma, merdiven ve asansör boşluklarının basınçlandırılması amaçlarına yönelik olarak Aironn Havalandırma A.Ş.’nin yüksek teknolojiye sahip fan grupları tercih edildi. Kuruluşundan bu yana sunduğu yenilikçi ürünler ve yaklaşımlarla pazarı yeniden biçimlendiren Aironn, AMCA 210-16 Akredite Fan Performans Test Laboratuvarı, AMCA 250-12’ye Uygun Jet Fan Performans Test Laboratuvarı ve EN 12101-3’ e uygun Fan Yüksek Sıcaklık Test Laboratuvarı ile teslim ettiği ürünlerin sorunsuz işletimini güvence altına alıyor. Bu laboratuvarlar, talep eden kuruluşlara da hizmet veriyor.