Header Reklam
Header Reklam

Bir Avrupa Konutları Markalı Proje Olan Yeni Mahalle de Yine Aironn Fanları ile Havalanacak

16 Haziran 2024
Bir Avrupa Konutları Markalı Proje Olan Yeni Mahalle de Yine Aironn Fanları ile Havalanacak

Mimari detaylarıyla benzersiz bir estetik kalite ve konfor sunan Avrupa Konutları Yenimahalle projesinde 754 daire ve 50 adet ticari ünite bulunuyor. 48.973 m² arsa alanına ve 190.765 m² inşaat alanına sahip Avrupa Konutları İstanbul Bağcılar’da, Yeni Mahalle Metro İstasyonu'nun çıkışında yer alıyor. Konut anlayışına yenilik getiren ve farklılaşan Avrupa Konutları markasını taşıyan projeler, erken teslim ve satış sonrası destek gibi prensipleri ile konut ve marka kavramlarını buluşturuyor.

Avrupa Konutları Yeni Mahalle projesi için üretilecek Aironn markasını taşıyan jetfan ve fan grupları, Aironn Havalandırma A.Ş.’nin Kocaeli Kartepe mevkiindeki üretim tesislerinde üretilecek ve Türkiye ve geniş bölge coğrafyasının ilk ve tek AMCA akreditasyonuna sahip Fan Test Laboratuvarında performans testleri yapılarak teslim edilecek.

Aironn A.Ş.’nin “müşteri memnuniyeti” hassasiyeti, projelere “satış”tan sonra bitmeyen ilgisi ve verdiği satış sonrası güvence, Aironn ürünlerini deneyimleyenler için ilk tercih oluyor.