Header Reklam
Header Reklam

Bahçeşehir Koleji’nin Tercihi Yine Aldağ Oldu

08 Eylül 2020
Bahçeşehir Koleji’nin Tercihi Yine Aldağ Oldu

Türkiye’nin saygın eğitim kurumları arasında yer alan Bahçeşehir Eğitim Kurumları’nın modern Serik Kampüsünde Aldağ ürünleri tercih edildi.

Bahçeşehir Eğitim Kurumları’nın 18 dönüm üzerinde yükselecek 1.200 öğrenci kapasiteli Serik Kampüsü; eğitim alanlarının yanı sıra, 500 kişilik konferans salonu, olimpik yüzme havuzu, kapalı spor salonu, tenis kortu, mini golf sahası, basketbol sahası, voleybol sahası, futbol sahası, spor alanları, yeşil alanlar, laboratuvarlar vb. gibi her türlü sosyal, sportif, bilimsel ve sanatsal alanlarda hizmet verecek bölümleri içerecek. 

Türkiye’nin saygın eğitim kurumları arasında yer alan Bahçeşehir Eğitim Kurumları’nın modern Serik Kampüsü, gelecek yıl hizmete girecek.

İç ortam hava kalitesi, güncel kavramı ile iç ortam çevre kalitesi özellikle eğitim alanında daha da fazla önem taşıyor. İnsana ve geleceğe duyarlı yeni eğitim yapılarının projelerinde iç ortam çevre kalitesi ön planda tutuluyor. 

Pek çok prestijli eğitim yapısında imzası bulunan Aldağ, bu proje için 

  • 1.000-20.000 m3/h debi aralığında, sağlık koşulları ve enerji verimliliğini optimize eden klima santrallerinin yanı sıra, 
  • 11.400 m3/h kapasiteli, nem alma ve soğutma çevrimi kademeli olarak sağlayan hermetik scroll kompresörlü havuz nem alma klima santrali, 
  • 1.500-3.000 m3/h debi aralığında ısı geri kazanım cihazları ile 
  • 1.000-10.000 m3/h debi aralığında aspiratör ve fanları 

üretiyor.