Header Reklam

Avrupark Hayat Projesinin Havalandırma Çözümleri Aironn’a Emanet

16 Şubat 2021 Dergi: Mart-2021
Avrupark Hayat Projesinin Havalandırma Çözümleri Aironn’a Emanet

Hoşdere Mevkiinde yüksek yaşam standartlarını doğaya taşıyan Avrupark Hayat projesinde tüm blok fanları ve otopark jet fan sisteminde Aironn tercih edildi.

Emlak Konut güvencesi ile Cihan İnşaat ve Konut Yapı işbirliğinde yükselen Avrupark Hayat projesi 42 bin 19 metrekarelik arsa üzerine 13 blok olarak tasarlandı. Projede 1095 konut ve 81 adet ticari ünite bulunuyor. Hoşdere Mevkii’nde yüksek yaşam standartlarını doğaya taşıyan Avrupark Hayat projesinde tüm blok fanları ve otopark jet fan sisteminde Aironn tercih edildi.

Fan mühendisliği alanındaki başarısını yurt içi ve yurt dışında çok sayıda çizgi üstü proje referansı ile kanıtlayan Aironn A.Ş. kaynak robotları ve tam otomatik yüksek teknolojiye sahip CNC makinaları ile yüksek kaliteyi standart hale getiriyor. Güçlü üretim altyapısı ile hızlı teslimat olanaklarına sahip olan Aironn, mühendislik tarafında iyi bir çözüm ortağı, üretim tarafında yüksek kalite ve operasyonel tarafta hızlı yanıt beklentileri olan projelerin tercihi oluyorSlider Altına