Header Reklam

Avrupa’nın En Yüksek Binasında da Tercih Aironn

24 Haziran 2021 Dergi: Temmuz-2021
Avrupa’nın En Yüksek Binasında da Tercih Aironn

Aironn, Avrupa’nın en yüksek binası kabul edilen T.C. Merkez Bankası için tüm fan sistemlerinin üreticisi oldu.

3.200.000 m² proje alanına sahip mega proje İstanbul Finans Merkezi’nin tam ortasında yer alacak T.C. Merkez Bankası Binası, anten kuleleri dahil 360 metre yüksekliği ile Avrupa’nın en yüksek binası olacak.

15 bin 960 metrekarelik arsa alanı üzerinde, bodrum katı dahil 67 kat olarak inşa edilen T.C. Merkez Bankası Binası’nın 2022 yılında tamamlanması planlanıyor.

2022 yılının ilk çeyreğinde kısmen hizmete girmesi beklenen İFM, dünya finans merkezleri arasında oldukça önemli bir yere sahip olacak. İFM kapsamında yer alan projelerden Ziraat Bankası Kuleleri, İller Bankası ve BDDK binalarının fan sistemleri tercihi Aironn, Avrupa’nın en yüksek binası kabul edilen T.C. Merkez Bankası için de tüm fan sistemlerinin üreticisi oldu.

Türkiye iklimlendirme sektörünün Endüstri 4.0’a geçişte öncü fan üreticisi Aironn A.Ş., Türkiye’nin en önemli finans kuruluşu için duman egzoz fanlarından, basınçlandırma fanlarına, jet fan sistemlerine kadar tüm fan gruplarını, Kartepe tesisinde üretecek.Slider Altına