Header Reklam
Header Reklam

Ankara’nın Yeni Yasam Tarzı Cubes Ankara, Aironn ile Havalanıyor

09 Temmuz 2024
Ankara’nın Yeni Yasam Tarzı Cubes Ankara, Aironn ile Havalanıyor

VakıfBank Finans Grubu ve TOKİ iştiraki olan Türkiye’nin ilk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Şirketi olan Vakıf GYO tarafından hayata geçirilen Cubes Ankara, Ankara’nın en prestijli lokasyonu Çukurambar’da yükseliyor.

Konut, ofis, otel, ticari alanlar ve sosyal donatılarla yeni nesil karma yaşamın merkezi olan Cubes Ankara; kültür sanat etkinlikleri alanları, kat bahçeleri, yeşil alanlar, gökyüzüne kulaç atılabilecek havuz, kat aralarında yer alan koşu parkurlar, yoga ve fitness alanları, dünya mutfaklarından lezzetler sunan cafe ve restoranlar ve diğer ticari alanları içeriyor.

216.932 metrekare kapalı inşaat alanına sahip Cubes Ankara projesi çevre dostu bina sistemlerini benimsiyor ve fan teknolojileri için tercihini Aironn Havalandırma A.Ş.’den yana kullanıyor.

Lüks tüketimin merkezi haline gelen Çukurambar’da yer alan Cubes Ankara’da; Aironn A.Ş., hem tüm blok fan gruplarının hem de otopark jetfan sisteminin tedarikçisi. 

Aironn A.Ş., uluslararası kalite standartlarını talep eden projelerinin %100 Türk tedarikçisi olarak ülkesine ekonomik değer kazandırmaya çalışıyor. Bunun için mevcut F300 ve F400 Yangın Dayanım Sertifikalarını da Watt motorlar kullanarak yenileyerek cihazlarındaki “yerlilik” oranını yaklaşık %99’a çıkardı.

Mega projelerde “Türk Mühendislik Gücü”nü görmeye, Aironn’la devam edilecek.