Header Reklam
Header Reklam

Wilo Türkiye’nin Yeni Pazarlama Müdürü Banu Kiper Oldu

20 Ekim 2021 Dergi: Kasım-2021
Wilo Türkiye’nin Yeni Pazarlama Müdürü Banu Kiper Oldu

150 yıllık tecrübesiyle pompa sektöründe sürdürülebilir çözümler sunan Wilo’nun, Türkiye Pazarlama Müdürü Banu Kiper oldu. Özel sektörde uzun yıllara dayanan birikim ve deneyime sahip olan Kiper, sürdürülebilir bir dünya vizyonu ile Wilo Türkiye’nin pazarlama faaliyetlerini yürütecek. 

Enerji kaynaklarının akıllı ve verimli kullanıldığı bir dünya için çalışmalarını sürdüren Wilo Türkiye’nin yeni pazarlama müdürü sektörün deneyimli ismi Banu Kiper oldu. Kiper, Wilo Türkiye’nin güçlü büyüme hedefleri kapsamında yürütülecek pazarlama ve ürün-iş geliştirme faaliyetlerine liderlik edecek.

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde lisans, Bahçeşehir Üniversitesi’nde de İşletme alanında yüksek lisansını tamamlayan Kiper, iş hayatına Eagle Burgmann Türkiye’de satış mühendisi olarak göreve başladı. Kariyerine Bosch Türkiye’de Ürün Müdürü olarak devam eden Kiper, aynı firmada 2015-2021 yılları arasında Pazarlama Müdürlüğü ve Online Satış Müdürlüğü görevlerini üstlendi. Çalıştığı markalara Felis, Social Media Awards başta olmak üzere pazarlama alanında birçok referans ödül kazandıran Kiper, iyi derecede İngilizce biliyor.