Header Reklam
Header Reklam

Wilo, Perakende Pazarına Adım Atacağı Ürün Serisi “Initial Line”ı Tanıttı

10 Ekim 2017 Dergi: Kasım-2017
Wilo, Perakende Pazarına Adım Atacağı Ürün Serisi “Initial Line”ı Tanıttı

Türkiye’deki 25. yılında hizmet alanını genişletmek için büyük bir hamle yapan Wilo, “Initial Line” adlı yeni ürün serisiyle perakende pazarında da boy göstermeye başladı. Yeni ürün gamının lansman toplantısında katılımcıları bilgilendiren Wilo Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın, “Initial Line” serisiyle son kullanıcılar için de fayda sağlayacaklarını ve yeni pazara 13 ürün ve 35 farklı model ile giriş yaptıklarını açıkladı.

“Perakende pazarına adım atıyoruz”

Wilo’nun Tuzla’daki merkezinde Kadir Çöpdemir’in sunuculuğunda gerçekleştirilen lansmanda, domestik segmentteki bu yeni ürün gamıyla daha önce yer almadıkları perakende pazarına adım attıkları belirten Wilo Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın, şu açıklamaları yaptı: “Wilo olarak dünyada 145 yılımızı, Türkiye’de ise 25. yılımızı kutluyoruz. Teknoloji ve enerji verimliliğinde fark yaratarak büyük projelerin çoğunda yer aldığımız bu dönemde, yeni ürün gamımız Initial Line serisiyle birlikte hizmet alanımızı daha da genişletiyoruz. Bu segmentte müşterilerimizin ihtiyacını daha da doğru analiz ederek onlara kaliteli ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz.”

“Yaygın servis ağımızdan son kullanıcılarımız da faydalanacak”

Wilo Türkiye olarak domestik ürün gamıyla son kullanıcıların hayatına dokunarak, ürünlerin kullanım safhasında problem yaşanmaması ve ürün ömrü boyunca hizmet ve kalitenin maksimum seviyede olması için sistemler geliştirdiklerini de söyleyen Ercüment Yalçın sözlerine şu şekilde devam etti: “Yaygın satış noktaları ve yetkin teknik servislerimizle birlikte domestik alanda da müşterilerimizi memnun etmeye devam edeceğiz.”

Wilo, 13 ürün ve 35 farklı model ile pazara giriş yaptı

“Initial Line” serisindeki yeni ürünler, su temini ile atıksu pompa ve sistemlerinden oluşuyor. Başlangıç olarak 13 ürün ve 35 farklı model ile pazara giriş yapan Wilo, ilerleyen zamanlarda bu ürün gamına yeni ürün ve modeller ilave ederek müşterilerine yüksek verim ve kaliteyi sunmaya devam edecek. Wilo, Initial Line serisi ile müşterilerine sunduğu; döküm ve paslanmaz çelik jet pompalar, çok kademeli pompalar, periferik pompalar, yatay tanklı hidroforlar, akış kontrollü hidroforlar, yatay ve dikey milli 1 ve 2 pompalı hidroforlar, drenaj ve atıksu dalgıç pompalarla bu alanda da fark yaratarak büyümeyi hedefliyor.