Header Reklam

#whywait: İklim Koruma ve Çevre Dostu Isıtma Teknolojisi için Vaillant Kampanyası

29 Kasım 2020
#whywait: İklim Koruma ve Çevre Dostu Isıtma Teknolojisi için Vaillant Kampanyası

#Whywait sloganı altında, yeni bir Vaillant kampanyası, çevre dostu ısıtma teknolojisinin iklim korumasına katkısını vurguluyor. Temel mesaj, mülk sahiplerinin bir Vaillant ısıtma sistemini seçmeleri için hiçbir zaman daha iyi - ya da daha acil - bir zaman olmadığıdır. Vaillant #whywait kampanyası, insanları enerji verimli ve çevre dostu Vaillant ürünlerini kullanarak iklimin korunmasında oynayabilecekleri rol konusunda bilinçlendiriyor. Aynı zamanda, mülk sahiplerinin artık yatırım tutarının yüzde 45'ine varan devlet sübvansiyonlarının yanı sıra mevcut KDV indiriminden yararlanabileceği gerçeğini de hatırlatıyor. #Whywait kampanyası Almanya'da başlatıldı ve 21 ülkenin de buna katılması bekleniyor.
Alman Kazan Dairelerinde Büyük İklim Koruma Potansiyeli
Almanya'daki evlerde CO2 emisyonlarının üçte birinden fazlası binaların ısınması ve sıcak su üretiminden kaynaklanıyor. Almanya'daki yaklaşık 21 milyon ısıtma sisteminin yarısından fazlası şu anda modası geçmiş, verimsizdir ve yenilenebilir enerji kullanmıyor. İklim koruma hedeflerinin karşılanması açısından, bu sistemlerin hızla verimli ve çevre dostu teknolojilere bırakılması zorunludur. Vaillant Group Satış, Pazarlama ve Servis Genel Müdürü Dr. Andrée Groos, "Muazzam iklim koruma potansiyeli milyonlarca bodrum katında ve tesisat dairelerinde eylemsiz konumda bekliyor. Sadece çoğu insan bunun farkında değil. #Whywait kampanyasıyla, insanları karbon ayak izlerini önemli ölçüde azaltmaya teşvik etmeyi amaçlıyoruz. Verimli bir Vaillant ısıtma sistemine yatırım yaparak evleri, iklim ve dolayısıyla çocukları için olumlu bir fark yaratabilirler" diyor.
Kampanya ayrıca ev sahiplerine, yeni bir ısıtma sistemi satın alırken yasal çerçeveden yararlanmak için ideal zamanın geldiğini hatırlatıyor. Vaillant Almanya Genel Müdürü Dr. Tillmann von Schroeter, "Almanya'da, Federal Hükümetin iklim paketinin bir parçası olan devlet sübvansiyonları, KDV'deki düşüşle birleştiğinde, şimdi öncü bir Vaillant ısıtma ürününe yatırım yapmak için güçlü teşvikler sunuyor. Kampanyamızla, yeni bir ısıtma sistemi seçme kararını olabildiğince kolay verebilmek için uzman tesisatçılarımızı ve son müşterilerimizi bilgilendiriyoruz" diyor.
Vaillant #whywait kampanyası, verimli ısıtma sistemlerinin potansiyel CO2 ve maliyet tasarrufları ve devam eden iklim değişikliği nedeniyle yeniden düşünme süresinin sınırlı olduğu gerçeği hakkında argümanlar sağlıyor. Vaillant, özgünlüğe büyük önem veriyor; kampanya profesyonel oyunculardan çok kendi evlerindeki sıradan insanlara odaklanıyor. Almanya'da kampanya, TV ve radyo reklamlarının yanı sıra çevrimiçi reklamlarla da başlatıldı.
Vaillant İklim-Nötr Hale Geliyor
Vaillant, kelimenin tam anlamıyla #whywait sloganını bünyesine alıyor ve bu yıldan itibaren iklim açısından nötr olmayı hedefliyor. Bu hedefe ulaşmak için, ısıtma teknolojisi uzmanı iddialı, uzun vadeli bir iklim stratejisi geliştirdi. Vaillant, 2030 yılına kadar 2018 yılına kıyasla kendi CO2 emisyonlarını yüzde 50 azaltacak. Bu, yenilenebilir kaynaklardan elektrik enerjisinin kullanılması, üretim süreçlerinde ve binalarda önemli ölçüde azaltılmış enerji tüketimi ve çevre dostu bir araç filosuna yatırım yoluyla gerçekleştirilecek. Bu yıldan itibaren şirket, mevcut sertifikalı ağaçlandırma projeleri aracılığıyla kalan emisyonlarını tamamen telafi edecek. Dahası, Vaillant uzun vadede gelişmekte olan ülkelerde kendi ağaçlandırma projelerini başlatacak. İklim stratejisi, Vaillant'ın on yıl önce kurduğu ve şimdi bu yıl yeniden başlattığı SEEDS sürdürülebilirlik programının bir parçasını oluşturuyor.Slider Altına