Header Reklam

Wavin Webinar Serisi Hız Kesmeden Devam Ediyor

11 Mayıs 2020
Wavin Webinar Serisi Hız Kesmeden Devam Ediyor

Wavin Academy ile binlerce kişiyi ağırlayarak eğitimler düzenleyen Wavin Türkiye, içinde bulunduğumuz durumun şartlarını da düşünerek Wavin Academy aracılığıyla eğitimlerini online platforma taşıyor. 

Geçen hafta Wavin Türkiye Ürün Müdürü Özlem Özer’in sunumuyla gerçekleşen webinarda, “Yerden Isıtma Boruları Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?” başlığı üzerinde duruldu. Yüzlerce katılımcının bir araya geldiği webinarda Wavin, yerden ısıtma projelerinde kullanılan boru tiplerini birçok farklı açıdan karşılaştırarak katılımcılara en doğru boru seçiminin nasıl olması gerektiğini ve önemini belirtti. 

Wavin, ayrıca son zamanların en akıllı ürünlerinden biri olan ‘smartFIX Akıllı Yerden Isıtma Manşonu’nu da tanıttı. Webinarda smartFIX Akıllı Yerden Isıtma Manşonu hakkında şu bilgiler verildi: “SmartFIX push fit akıllı yerden ısıtma manşonu, plastik boru sistemleri için geliştirilmiş bir ürün olup en önemli özelliği hızlı uygulama ve el aleti gerektirmeden boruları birleştirmesi. Kullanımı da çok kolay. Bu özelliği sayesinde yerden ısıtma uygulamacılarının hayatını kolaylaştırır. İster tamir amaçlı ister ekleme amaçlı kullanılabilir.”

Webinarın soru-cevap kısmında ise katılımcıların soruları yanıt bularak bir sonraki webinar konusu için de katılımcıların görüşlerine başvuruldu. Bir sonraki webinarını “En Doğru Sessiz Boru Nasıl Seçilir?” üzerine yapmayı planlayan Wavin Academy, katılımcılarını yine bilgilendirmeyi amaçlıyor. Sessiz borunun mucidi olan Wavin, proje ihtiyaçlarına yönelik en doğru sessiz borunun belirlenmesi konusunda odaklanacak. Wavin Türkiye Ürün Müdürü Özlem Özer tarafından verilecek online eğitimin tarihi ise 15 Mayıs Cuma, saat 15.00 olarak belirlendi. 

Webinara katılmak isteyenlerin yapması gereken ise Wavin web sitesi ve sosyal medya kanallarında yer alan link ile ücretsiz bir şekilde kaydolmak.