Header Reklam
Header Reklam

Wavin Çalışanları Adana’da Kadınlar için Koştu

20 Ocak 2022 Dergi: Şubat-2022
Wavin Çalışanları Adana’da Kadınlar için Koştu

Yarım asır önce Adana’da kurulan Wavin, Adana’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılını kutladı. 12. Uluslararası Adana Kurtuluş Yarı Maratonu ve Halk Koşusu kapsamında, Wavin çalışanları “Duyuyoruz, görüyoruz, kadınlar için koşuyoruz” sloganıyla kadınlar adına koşarak farkındalık yarattı. 

Globalde yaklaşık 12 bin çalışanı ile inovatif çalışmalara imza atan Wavin, Adana’nın kurtuluşunun 100. yılını çeşitli etkinliklerle kutladı. Sektöre sunduğu yenilikçi, sürdürülebilir tasarımları ve iklim değişikliğine yönelik farkındalık kampanyalarıyla da öne çıkan marka, Adana’nın kurtuluş coşkusunda kadınları unutmadı. Wavin çalışanları Adana Kurtuluş Yarı Maratonu ve Halk Koşusu’nda kadınlar için koştu. 

“Wavin’in başarısında Adana’nın payı büyük”

Wavin olarak Adana'nın birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuna eşlik ettiklerinin altını çizen Wavin Türkiye Genel Müdürü Fatih Asal “Yarım asır önce Adana’da kurulan şirketimiz her zaman lider olmayı ve plastik boru sektöründe inovatif kimliği ile yer almayı başardı.  Bu başarıda hiç şüphesiz Adana’nın geçmişinde de olduğu gibi ticaret, tarım, turizm ve eğitim merkezi olmasının payı büyük. Şirketimiz de temelinin kurulduğu Adana’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılını etkinliklerle  kutladı. Wavin çalışanları, 12. Uluslararası Adana Kurtuluş Yarı Maratonu ve Halk Koşusuna katılarak kurtuluş coşkusuna eşlik etti. Bununla birlikte çalışanlarımız ‘Duyuyoruz, görüyoruz, kadınlar için koşuyoruz’ sloganıyla koşarak kadınlar için anlamlı bir desteğe imza attı. Bu vesileyle bir kez daha Adana’nın kurtuluşunun 100. yılını kutluyorum” dedi.