Header Reklam
Header Reklam

Warmhaus Yeni Mottosuyla Sosyal ve Çevresel Değer Yaratmayı Hedefliyor

26 Ekim 2023 Dergi: Kasım-2023
Warmhaus Yeni Mottosuyla Sosyal ve Çevresel Değer Yaratmayı Hedefliyor

Warmhaus yeni mottosu “Bi Başka Gelecek Mümkün” ile hem sosyal hem çevresel bir değer yaratmayı hedefliyor. Tüketicilere yönelik yaptığı anket ve araştırmalar sonucunda elde edilen verilerle geliştirilen yeni motto ve bu kapsamda yapılan çalışmalar hakkında Warmhaus Pazarlama Müdürü Derya Karakoç Ok şunları söyledi: “Tüketici ve pazar araştırmaları sonucunda özellikle son dönemlerde enerji ve su gibi önemli ve tükenebilir kaynakların sorumlu kullanımı konusunda farkındalığın arttığını gördük. Markamızın geliştirdiği ürünlerde ve kullandığı teknolojilerde kaynakların verimli kullanımı önemli özelliklerinin başında geliyor. Tüketicilerin iç görüsü ve bizim ürünlerimizin özellikleri birleştiğinde ortaya yeni mottomuz “Bi Başka Gelecek Mümkün” çıktı”.

Daha Az Tüketim, Daha Konforlu Hayat

Çevre ve bilinçli tüketim konusunda farkındalığın artması ile insanların kullanacakları ürünleri seçerken tasarruf edebilecekleri, enerjiyi en verimli şekilde kullanabilecekleri, yenilenebilir enerji kaynakları kullanabilen ve çevreci ürünleri tercih etmeye başladığına değinen Ok sözlerine şöyle devam etti: “Sorumlu bir marka olma anlayışı ile biz de bu konuda üstümüze düşeni yapıyor ve çalışmalarımızda özellikle bu konuya odaklanıyoruz. Ürünlerimizi günümüzün en büyük ihtiyacı olan tasarruf odağında, “Sürdürülebilir bir gelecek için daha az tüketim, daha konforlu bir hayat” anlayışı ile geliştiriyoruz.  Bir iki örnek vermem gerekirse; SmartGas Teknolojisi olarak adlandırdığımız Gaz Adaptif Sistemli kombilerimiz, yanma kalitesini sürekli olarak denetliyor, gazın kalitesinde ya da çevresel etkenlere bağlı olarak oluşabilecek değişikliklerde sistem parametrelerini adapte ederek yanma kalitesini maksimum düzeyde tutabiliyor. Bu sayede gaz tüketimini minimum seviyede tutarken yanma kalitesini de maksimum seviyede tutuyor ve böylece maksimum tasarruf sağlıyor. Ayrıca kombilerimizde bulunan “Pre-heat” özelliği sıcak suyun musluğa gelme süresini düşürerek, suyun ısınması için beklenen süreyi minimuma indiriyor. Bu özellik sayesinde sıcak suyunuz hep hazır olurken suyun boşa akmasının da önüne geçiliyor”. 

Warmhaus’un elektrikle çalışan ürünler ve çevre dostu ısı pompası gibi çözümler üzerinde de çalıştığını sözlerine ekleyen Warmhaus Pazarlama Müdürü Derya Karakoç Ok; “Dünyamız, doğa ve insanlar için bir başka gelecek yaratabilmek amacıyla üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeye çalışıyoruz. Üretimimizi günümüz dünyasının en büyük ihtiyacı olan “tasarruf” odağında gerçekleştiriyoruz; bu sayede dünya, doğa ve insan için başka bir geleceğin mümkün olacağına inanıyoruz” dedi.
a