Header Reklam
Header Reklam

Warmhaus 360 Mobil Uygulaması Büyük Düşünce Ödülü Aldı

17 Ocak 2024 Dergi: Şubat-2024
Warmhaus 360 Mobil Uygulaması Büyük Düşünce Ödülü Aldı

Warmhaus’un kusursuz müşteri deneyimini sağlamak amacıyla müşterileri için özel geliştirdiği Warmhaus 360 mobil uygulaması CX Awards Turkey’den Dijital Müşteri Deneyimi Kategorisinde “Büyük Düşünce Ödülü”nü aldı.

Warmhaus’un kusursuz müşteri deneyimini sağlamak amacıyla müşterileri için özel olarak geliştirdiği Warmhaus 360 Uygulaması CX Awards Turkey tarafından “Büyük Düşünce Ödülü”ne layık görüldü. Türkiye’nin ilk müşteri deneyimi ödülleri olan CX Awards Turkey’nin ödül töreni 11 Ocak Perşembe günü Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlendi. 

Warmhaus 360 mobil uygulaması Dijital Müşteri Deneyimi Kategorisinde Isıtma Soğutma Segmentinde “Büyük Düşünce Ödülü”nü aldı. Gerçekleştirilen törende Warmhaus Pazarlama Müdürü Derya Karakoç Ok, uygulamanın çıkış noktasını ve Warmhaus müşterilerine neler kattığını anlatan kısa bir sunum gerçekleştirdi. 

Ödülü Warmhaus adına Warmhaus Pazarlama Müdürü Derya Karakoç Ok, Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Gökhan Akdağ ve Müşteri Hizmetleri Birim Lideri Erdem Yüce teslim aldı. CX Awards Turkey 6 yıldır müşteri deneyiminde başarılı projeler yürüten ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok önde gelen markanın katılımı ile gerçekleşiyor. 

Warmhaus ile 360 Derece Konfor

Aralık ayında canlıya alınan Warmhaus 360 mobil uygulaması müşteriye sağlanan tüm hizmetleri entegre olarak sunuyor.  Çağdaş yaşam alanlarına uygun, kaliteli, tasarruflu ve güvenilir ürünlerin yanı sıra bu ürünlerin en verimli şekilde kullanılması için dijital uygulamalar da geliştiren Warmhaus, müşterilerinin hayatlarına konfor katmayı amaçlıyor. Android ve İoS cihazlarına uyumlu yeni mobil uygulaması Warmhaus 360 ile Warmhaus müşterileri çağrı merkezini aramadan tek tuşla servis talebinde bulunabiliyor, Warmhaus ürünlerini ve kılavuzlarını inceleyebiliyor, mevcut ürünleri için ek garanti satın alabiliyor, daha fazla nasıl tasarruf edebileceklerini öğrenirken, Warmhaus hakkında tüm yeni haberlere, blog yazılarına ve düzenlenen kampanyaların bilgisine ulaşabiliyor.