Header Reklam
Header Reklam

Warmhaus 2021’de Kazan Satışlarını İki Kat Artırdı

01 Mart 2022 Dergi: Mart-2022
Warmhaus 2021’de Kazan Satışlarını İki Kat Artırdı

Warmhaus 2021 yılında yurtiçinde gerçekleştirdiği kazan satış adetlerini iki katına çıkarttı.  Warmhaus merkezi ısıtma sistemleri için sunduğu kazan serisi ile özellikle konut projeleri, üniversite, okul, tesis, yurt, lojman ve otel gibi büyük projelerin tercihi oldu.

Warmhaus yüzde 100 yerli sermaye ile üretimini gerçekleştirdiği duvar tipi yoğuşmalı kazan satışlarında adet bazında yurtiçinde 2021 yılında satış adedini iki katına çıkarttı. 
Warmhaus Genel Müdürü M. Kağan Turan konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Duvar tipi yoğuşmalı Viwa kazan serimiz ısıtma gücü seçenekleri ile merkezi sistemler için verimli çözümler sunuyor. Kazan satış adetlerimizi 2021 yılında iki katına çıkartarak pazar payımızı da artırmayı başardık. Yüksek kapasiteye sahip, düşük yakıt tüketimi ile tasarruflu kazan serimiz, bu özellikleri ile konut projeleri, üniversite, okul, tesis, yurt, lojman ve otel gibi büyük projeler tarafından tercih ediliyor”.

Kolay montaj ile zamandan tasarruf
Warmhaus’un duvar tipi yoğuşmalı Viwa kazan serisi 50, 65, 90, 115, 125 ve 150 kW ısıtma gücü seçenekleri ile merkezi sistemler için ideal çözümler sağlıyor. Warmhaus kazanların tercih edilmesindeki öne çıkan unsurlardan birisi montajda sağladığı kolaylık. Duvar tipi yoğuşmalı yüksek kapasiteli Viwa kazan serisi, kompakt boyutları ve hafif yapısı ile kolay kurulum imkânı sunuyor. Dahili Kaskad Modülü ve akıllı soket sistemi sayesinde kurulumdaki hata payları ortadan kalkıyor,  zaman ve işçilik ücretlerinde tasarruf sağlanıyor. 
Ürünlerinde daima teknolojisi ve tasarımı ile fark yaratmayı amaçlayan Warmhaus kazanda da bu bağlamda siyah renkli üretimi ile farklılaşıyor.  

Daha düşük hacimle daha yüksek ısıtma
Döküm eşanjörlü Viwa 90-150 kazan serisi daha az yanma zamanı ile daha iyi sıcaklık elde ediyor. Döküm eşanjör ısı iletkenlik performans değerleri ile yakıt kullanımında enerji tasarrufu sağlıyor. Yüksek modülasyonlu Viwa kazanlar dış hava sıcaklık sensörü ile anlık dış hava sıcaklık değişimlerini algılıyor ve buna göre kalorifer suyu sıcaklığını otomatik olarak ayarlıyor. Viwa kazanlar, yoğuşma teknolojisi ile yüzde 97’ye kadar verim sağlıyor.