Header Reklam

Viessmann Yeni Seri Duvar Tipi Cihazlarını Tanıttı

05 Eylül 2004 Dergi: Eylül-2004

Viessmann ilk olarak ISK-Sodex İstanbul fuarında sergilediği ve Ağustos ayında pazara sunduğu  yeni seri duvar tipi cihazlarını, 1 Eylül 2004 tarihinde Ceylan Inter Continental Otel’de düzenlediği toplantıyla tanıttı. Toplantının açılış konuşması Viessmann Türkiye Genel Müdürü Dr. Celalettin Çelik tarafından yapıldı. Konuşmasında; Almanya ve Avrupa’daki kombi ve yoğuşmalı cihazlar pazarı hakkında bilgiler veren Çelik şunları söyledi: ‘Yeni seri duvar tipi cihazlarımızı ‘Mükemmel Dizayn. İleri Teknoloji’ sloganıyla ilk olarak ISK-Sodex fuarında sergiledik ve Ağustos ayından itibaren bütün Avrupa ülkeleriyle aynı anda pazara sunduk. Duvar tipi cihazların pazar payı gittikçe yükselen bir grafik çiziyor. Buna paralel olarak Viessmann’da bu alanda ciddi bir atılım yaptı. Yeni cihazlar bu atılımın birer parçasıdır. Yeni ürün programımız, bayilerimize yeni imkanlar yaratacaktır.’  

Toplantının ilk bölümünde yeni seri cihazlar, Teknik Eğitmen Ahenk Özkaleli tarafından detaylı olarak tanıtıldı. Yüksek verimli ve çevre dostu ürünlerden oluşan Vitotec ürün programına eklenen yeni seri duvar tipi cihazlarla Viessmann’ın, tüm ihtiyaç ve taleplere cevap verebilecek kapsamlı ve komple bir ürün programı sunduğunu belirten Ahenk Özkaleli "Yeni ürünlerimizin tamamında bulunan dijital Vitotronic kontrol panelleriyle Viessmann, kullanımı kolay ve konforlu bir işletme sağlamaktadır. Yeni seri duvar tipi cihazlarımız montaj, bakım, servis ve kullanma kolaylığının yanı sıra yüksek verimlidirler. Bütün gaz yakıtlı duvar tipi cihazlar modüler yapıdadır ve ortak yapı parçalarıyla kolay servis imkanı sağlarlar" dedi.

Düzenlenen toplantının ikinci bölümünde, PDR Firması Eğitim Danışmanı Altay Ergenç tarafından, ‘Verimlilik, Kalite ve İletişim’ konulu bir seminer verildi. Şirket yönetimi, liderlik, takım çalışması ve iletişim kavramlarının anlatıldığı seminerin ardından toplantı,  düzenlenen akşam yemeğiyle tamamlandı.