Header Reklam
Header Reklam

Viessmann, İstanbul İç Tesisat Buluşması’nın Oturum Sponsorluğunu Üstlendi

17 Ocak 2023 Dergi: Ocak-2023
Viessmann, İstanbul İç Tesisat Buluşması’nın Oturum Sponsorluğunu Üstlendi

Önde gelen ısıtma, soğutma ve endüstriyel sistemler üreticisi Viessmann; İGDAŞ ve Odaklı Grup iş birliği Gazbir-Gazmer ve Dosider stratejik partnerliğinde düzenlenen ve bu yıl dördüncüsü gerçekleşen İstanbul İç Tesisat Buluşması’nda bu sene de Oturum Sponsorluğu’nu üstlendi.

Dosider Başkan Yardımcısı ve Viessmann Genel Müdürü Dr. Celalettin Çelik’in açılış konuşması yaptığı organizasyonda sertifikalı tesisat firmaları ile sektöre mal ve hizmet sağlayan firmalar bir araya geldi. Sektörün sorunları ve çözüm önerilerinin tartışıldığı ve ayrıca sektörün geleceğine ilişkin öngörülerin paylaşıldığı organizasyonda, Viessmann standında görevli yetkililer, katılımcıları entegre Viessmann çözümleriyle ilgili bilgilendirdiler.

Dört nesil boyunca toplumsal sorumluluk bilincini ve sürdürülebilir iş süreçlerinin gerekliliğini önemseyen Viessmann, “Partners for Generations to Come” sloganıyla da ifade ettiği üzere gelecek nesillerin ideal yaşam alanlarına karşı sorumluluk duymaktadır. Firma belirlediği bu hedef için, paydaşlarıyla nesilden nesile sürecek bir iş birliği anlayışını benimsemektedir.


Etiketler