Header Reklam
Header Reklam

Viessmann 2022’nin En İyi İşvereni Seçildi

23 Ocak 2022 Dergi: Şubat-2022
Viessmann 2022’nin En İyi İşvereni Seçildi

Viessmann, mükemmel çalışma koşulları, çalışanları desteklemesi ve etkinleştirmesi sayesinde 2022’nin En İyi İşvereni seçildi.

Viessmann konuyla ilgili açıklamasında, mükemmel çalışan koşulları yaratmaya ve çalışanlarına günlük çabalarında mümkün olan en iyi desteği sağlamaya kendini adadığını belirtti. Açıklamaya göre; üç aylık bir sertifikasyon sürecinden sonra, En İyi İşverenler Enstitüsü (Top Employers Institute) Viessmann’ı Almanya’da 2022’nin En İyi İşvereni ve dolayısıyla oldukça çekici bir işveren olarak sertifikalandırdı.

En İyi İşverenler Enstitüsü, katılımcı işverenleri altı kapsayıcı İK boyutunda ve 20 İK alanında kapsamlı bir ankette ve ardından ayrıntılı bir denetimde inceledi. İnsan Stratejisi, Çalışma Ortamı, Yetenek Kazanımı, Öğrenme, Refah ve Çeşitlilik ve Kapsayıcılık gibi alanlar değerlendirildi. Viessmann, İş Stratejisi ve Yetenek Kazanımı başlıkları altında özellikle olumlu olarak derecelendirildi.

En İyi İşveren sertifikası, Viessmann’ın çalışanlarını ticari faaliyetlerinin merkezine koyduğunu ve onlara olağanüstü bir çalışma ve gelişim ortamı sunduğunu kanıtlıyor. Viessmann İnsan ve Organizasyon ekibi, çalışanlarını her gün amacını yerine getirmeye tam olarak adamaları için desteklemek ve mümkün kılmakla görevli. 

En İyi İşverenler Enstitüsü CEO’su David Plink şöyle diyor: “Bir önceki yıl gibi dünyanın dört bir yanındaki işletmeleri etkileyen zorlu yıl göz önüne alındığında, Viessmann, iş yerinde mükemmel çalışan uygulamalarını sürdürmeye öncelik verdiğini bir kez daha gösterdi. Viessmann, değişen iş dünyasının zorluklarını karşılamaya devam ediyor ve çalışanlarının hayatlarını olumlu yönde etkilemek için yorulmadan çalışıyor.”

Gelecekte Viessmann, çalışanları için mümkün olan en iyi çalışma ortamını yaratmak için yorulmadan çalışmaya devam edeceğini belirtiyor.


Etiketler