Header Reklam
Header Reklam

Vertiv Eurovent’in En Yeni Üyesi Oldu

15 Ocak 2022 Dergi: Şubat-2022
Vertiv Eurovent’in En Yeni Üyesi Oldu

Kritik dijital altyapı ve süreklilik çözümlerinin önde gelen küresel sağlayıcısı Vertiv, Avrupa İç Mekan İklimi (HVAC), Proses Soğutma ve Gıda Soğuk Zincir Teknolojileri Endüstri Birliği Eurovent’in muhabir üyesi oldu.

Vertiv Küresel Uyum Direktörü Mario Scattolin konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Avrupa’nın önde gelen HVACR endüstri birliklerinden biri olan ve aynı zamanda BT soğutma ürünlerimizin performanslarının onaylanmasına yardımcı olan Eurovent’in muhabir üyesi olmaktan gurur duyuyoruz. Vertiv, 50 yılı aşkın süredir termal yönetim çözümleri mühendisliği yapıyor ve veri merkezi soğutma pazarındaki en büyük küresel tedarikçi olarak tanınıyor. Eurovent’e katılarak çevre ve bir bütün olarak endüstri için en son standartlara sahip verimli ve sürdürülebilir sistemler için yeni çözümler geliştirmek üzere birlikte çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Eurovent Başkanı Raul Corredera Haener ise, “Eurovent olarak, Vertiv’in en yeni muhabir üyemiz olmasından mutluluk duyuyoruz. Ticari ve endüstriyel çözümler sağlama konusundaki deneyimleriyle HVACR endüstrisinin geleceğini birlikte şekillendirmek için Vertiv’le işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz. Vertiv, Eurovent Muhabir Üyesi olarak son derece gerekli mevzuat ve standartların geliştirilmesine ve savunulmasına, sektör çıkarlarının ve girişimlerinin desteklenmesine ve ayrıca Avrupa içinde ve dışında ticaret ve ihracat engellerinin azaltılmasına katkıda bulunarak alanındaki liderliğini sürdürme becerisine sahip olacak. Üyelik ayrıca Vertiv’in Avrupa’nın dört bir yanından ve dışından fikir önderleri, yenilikçiler ve uzmanlarla iletişim halinde kalmasını ve sektördeki görünürlüğünü artırmasını da sağlayacak” dedi.

vertiv-adiabatic-freecooling-chiller-innovation-labVertiv buluttan ağın ucuna kadar uzanan bir güç, soğutma ve BT altyapı çözümleri ve hizmetleri portföyüyle bugünün veri merkezlerinin, iletişim ağlarının ticari ve endüstriyel tesislerin karşılaştığı en önemli zorlukları çözüyor. Özel hava işleme, hava soğutmalı ve evaporatif soğutmalı çatı tipi DX ünitelerinin ticari ve endüstriyel soğutma çözümleri, dolaylı ve doğrudan evaporatif soğutma dahil olmak üzere kritik alanlar için yüksek performanslı termal yönetim çözümlerinde sektör lideri konumunda yer alıyor.