Header Reklam

VENCO Havalandırma Online Şirket İçi Eğitimlerini Sürdürüyor

11 Mayıs 2020 Dergi: Haziran-2020
VENCO Havalandırma Online Şirket İçi Eğitimlerini Sürdürüyor

VENCO Havalandırma COVID-19 pandemisi sürecinde, online şirket içi eğitimlere devam ediyor. “Jet Fan Sistem Tasarım Kriterleri, Montaj ve Devreye Alma Uygulamaları” ve “Basınçlandırma Fanları ve Uygulamaları” eğitimlerinden sonra düzenlenen 3. eğitim, “Yangın ve Duman Damperleri” hakkında teknik bilgileri ve ticari uygulamaları içerdi.
VENCO İstanbul Bölge Satış Yöneticisi Tolga Enis Yıldız; yangın ve duman damperlerinin kullanım amacı, çalışma prensipleri, türleri, montaj şekilleri, standartları, sertifikaları ve Yangın Yönetmeliklerinde yeri hakkında bilgiler aktardı. Yıldız ayrıca VENCO Havalandırma’nın yangın ve duman damperi tedarik ettiği projelerdeki tecrübelerini anlatarak geniş kapsamlı bir sunum gerçekleştirdi.
Yangın dayanımlı fanları üretmesinin yanı sıra, yangın ve duman damperleri ürünleri için WILDEBOER ve SMAY gibi alanında öne çıkan Avrupalı üreticilerinin distribütörlüğünü yürüten VENCO A.Ş., şimdiye kadar Adana City Hospital, Emaar Square Mall, Memorial Hospital Bahçelievler ve Skyland İstanbul gibi birçok projede çözüm ortağı oldu.