VENCO Havalandırma’dan Yurtdışı Distribütörleri için İngilizce Webinar 

24 Haziran 2020 Dergi:

VENCO Havalandırma, yurtdışı distribütörlerine ve konuya ilgiye duyan yabancı profesyonellere yönelik 18 Haziran 2020’de “Basınçlandırma Fanları ve Uygulamaları” hakkında VENCO Ar-Ge Mühendisi Özcan Gülhan’ın sunumuyla İngilizce webinar düzenledi.

Webinarın giriş bölümünde “Basınçlandırma Sistemleri” hakkında detaylı açıklamalarda bulunuldu ve ilgili standart ve yönetmelikler anlatıldı.
“BS EN 12101-6:2015’e göre Binalar için farklı Sistem Sınıflandırmaları” açıklanarak devam eden webinarda “Merdiven, Lobi ve Asansör Kuyusu Basınçlandırma Esasları”, resimler ve üzerindeki teknik verilerle katılımcılara aktarıldı.
Webinarda, “Basınçlandırma Sistemleri Tasarım Esasları ve Sistem Gereksinimleri” katılımcılara maddeler halinde sunuldu ve “Basınçlandırma Sistemleri Bileşenleri” teknik detaylarla ve görsellerle katılımcılara anlatıldı.
Webinarın son kısmında “BS EN 12101-6:2015’e göre Basınçlandırma Sistemleri Tasarım Prosedürü” detaylı tablolarla ve hesaplamalarla katılımcıların bilgisine sunuldu.

VENCO Basınçlandırma Fanları ve Uygulamaları webinarı