Header Reklam

Vaillant Yetkili Satıcıları ile Buluştu

14 Kasım 2017 Dergi: Ekim-2017
Vaillant Yetkili Satıcıları ile Buluştu

Vaillant; İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana bölgelerindeki iş ortaklarıyla buluştu. Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu, Vaillant Türkiye Satış Direktörü Yusuf Türkel, Vaillant Türkiye Pazarlama Direktörü Hazım Bumin, Vaillant Türkiye Marka Müdürü Başar Poroy, Vaillant Group Türkiye Finans ve Hazine Müdürü Banu Şahin ve Vaillant Türkiye Ürün Müdürü Murat Hoşgör, toplantılara katılan 370 yetkili satıcıya, yılın ilk yarı rakamlarını aktarıp yeni uygulamalarla ilgili bilgileri paylaştı.

Kayaoğlu: “Tam yol ileri”

Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu toplantıda yaptığı konuşmada, iş ortaklarına Vaillant’ın 2017 yılı ikinci yarısında uygulanacak servis, fiyat, ürün ve promosyon süreçleriyle ilgili bilgi verdi. Kayaoğlu, “Yeni sezonda da her zamanki gibi iş ortaklarımızın yanında olup, sizleri desteklemek için farklı çalışmalar yapacağız. Yüzde 26 büyümeyle 2016’da vites büyüttük, 2017’ye ise ‘Tam Yol İleri’ vizyonuyla başladık. 2017 yılının ilk yarısında yoğuşmalı kombi pazarında %81, şofbende %87, panel radyatörde %38, klimada %62 ve ısı pompasında %5 büyüme kaydettik. 2018 yılında uygulamaya alınacak yeni ErP yönetmeliği, yoğuşmasız ürünlerin satışını yasaklıyor. Biz de ecoTEC Plus, ecoTEC Pro ve ecoFIT Start’dan oluşan yoğuşmalı kombi ailemizi, ecoTEC Pure ile genişleterek 4 farklı modelle tüketicilere yoğuşmalı kombi alternatifi sunduk. ErP (Enerji İle İlgili Ürünler) regülasyonuna hazırız” dedi. 2017 yılının başında belirlenen ‘Tam Yol İleri’ sloganına uygun olarak,  ilk günkü heyecanla çalışmaya devam ettiklerini belirten Kayaoğlu, 2020 hedefinin “iş hacmini ikiye katlamak” olduğunu sözlerine ekledi.

Vaillant Türkiye Satış Direktörü Yusuf Türkel, toplantıda 2017 yılının ilk yarısında gerçekleşen bölgesel rakamları iş ortakları ile paylaşıp bu başarılı sonuç için katkılarından dolayı yetkili satıcıları kutladı. Vaillant Group Türkiye Finans ve Hazine Müdürü Banu Şahin’in finans projelerini katılımcılarla paylaşmasının ardından, Vaillant Türkiye Ürün Müdürü Murat Hoşgör, Vaillant’ın yoğuşmalı kombi ailesinin üyeleri hakkında bilgiler verdi. Vaillant Türkiye Pazarlama Direktörü Hazım Bumin, 2017 yılının ikinci yarısına ilişkin pazarlama projelerini açıklayarakVaillant’ın yeni marka sloganı “Vaillant Evimin Konforu” hakkında yetkili satıcıları bilgilendirdi. Bumin, “Tüketicilerimiz evde kendilerini mümkün olduğunca rahat ve konforlu hissetmek istiyor. Güçlü yetkili satıcı ağımızın da desteğiyle büyük bir başarı öyküsü yazabileceğimize inanıyoruz” dedi. Vaillant Türkiye Marka Müdürü Başar Poroy da ikinci yarı da tüketicilere yönelik planlanan çalışmaları açıkladı.